Granada’dan duygu yüklü kutlama

 

Alanya’da bulunan Granada Luxury Okurcalar Otel’in ve Belek’te bulunan Granada Luxury Otel’in sahibi işadamı Hacı Osman Üçdan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yaptırdığı duygu yüklü film, izlenme rekorları kırıyor

Granada'dan duygu yüklü kutlama

Granada Luxury Hotels, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile anlamlı bir film hazırladı. Film sosyal medyada büyük beğeni topladı. Alanya ve Belek’teki otelleri ile Türk turizmine hizmet veren Üçdan ailesine ait olan Granada Luxury Hotels, 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel bir film hazırlattı. 30 Ağustos filmi, Granada Luxury Belek Genel Müdürü Enis Özsinan önderliğinde Yönetmen Naci Butev ve Masal Medya ekibinin yoğun ve özverili mesailerinin sonunda tamamladı. İlk otelini Alanya’da hizmete açan yatırımcı Hacı Osman Üçdan, otel yöneticileri ve çalışanlarının rol aldığı filmin sonunda dev Türk bayrağı ile 30 Ağustos, anlamlı bir şekilde kutlandı.

Granada'dan duygu yüklü kutlama
HAVUZDA REKOR DENEMESİ
30 Ağustos filmi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Granada, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda misafirleri ile bir rekor denemesi de yapılıyor.
Türkiye’deki en büyük yüzme havuzuna sahip olan Granada Luxury Belek, 10 bin metrekarelik havuzunda 3 bin misafiri ile 30 Ağustos’u kutlayarak rekor denemesinde bulunuyor. 3 bin yerli ve yabancı turist noter huzurunda aynı anda havuza girecek. Granada Luxury Belek, çeşitli şovların da yapılacağı rekor denemesi sonrasında Guinness Dünya Rekorları’na başvuracak.
Yapacakları rekor denemesi için Granada Luxury Belek’te bir basın toplantısı gerçekleştirildi. Granada Luxury Belek Genel Müdürü Enis Özsinan ve Granada Luxury Hotels Satış Pazarlama Müdürü Selin Köseoğlu, basın toplantısında rekor denemesi hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
NOTER HUZURUNDA REKOR DENEMESİ
30 Ağustos’un tüm Türkiye için çok önemli bir gün olduğunu söyleyen Granada Luxury Belek Genel Müdürü Enis Özsinan, “Böylesi önemli bir günü farklı bir şekilde kutlamak istedik. Yerli ve yabancı misafirlerimiz ve çalışanlarımızın da içinde bulunacağı bir rekor denemesi gerçekleştireceğiz. 30 Ağustos’ta 3 bin misafirimiz, 10 bin metrekarelik Türkiye’nin en büyük yüzme havuzuna girecek. Bu rekor denemesi noter huzurunda yapılacak. Ardından bu rekor girişimimiz ile Guinness Dünya Rekorları’na başvuracağız” dedi.
30 AĞUSTOS İÇİN FARKLI BİR KUTLAMA
Granada Luxury Hotels Satış Pazarlama Müdürü Selin Köseoğlu ise “Böylesi önemli bir günde sıradan bir kutlama yapmak istemedik. 30 Ağustos’u 10 bin metrekarelik rekor büyüklükteki havuzumuzda rekor kırarak kutlayacağız” diye konuştu.

Granada'dan duygu yüklü kutlamaGranada'dan duygu yüklü kutlama

Önceki İçerikDuyarlı otelcilere teşekkür
Sonraki İçerikSummer Love partiye yoğun ilgi