Gülben Ergen’in sevgilisi icralık oldu

Gülben Ergen'in sevgilisi icralık oldu
Gülben Ergen'in sevgilisi icralık oldu

Gülben Ergen’i aldattığı yönündeki haberlerle gündeme gelen İdol Yapım şirketinin sahibi Burak Törer, 2009 yılında çalışanların maaşlarını ödemediği gerekçesiyle hakkında açılan icra davası sonuçlanamıyor.

İdol Yapım şirketinin sahibi Burak Törer, 2009 yılında çalışanların maaşlarını ödemediği için mahkemelik oldu. 9 yıl önce yaşanan sıkıntılardan dolayı bazı çalışanlarına maaş ödemeyen Törer’in borçlarının bir kısmını karşılıksız çeklerle ödediği iddia edildi.

Düşman çatlattılar

90 BİN LİRALIK İCRA SONUÇLANMADI

Sanatçı Gülben Ergen’in sevgilisi Burak Törer’in çalışanlarından S.S., yapım şirketinden alacağını tahsil etmek için İstanbul İcra Müdürlüğü’ne başvurarak icra takibi başlattı. Çalışanın dokuz yıl önce başlattığı yaklaşık 90 bin liralık icra takibi henüz sonuçlanmadı. S.S.’nin icra takibi sürüyor.
Düşman çatlattılar

GÜLBEN’İ ALDATTI İDDİASI

Öte yandan tatiline ara vererek habersiz İstanbul’a giden Ergen, akşam Törer’e sürpriz yapmak istemiş. Öncesinde telefon açıp ne yaptığını sormuş. Kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla evde olan Törer, Ergen’in yanlış anlayacağını düşünerek yalnız oturduğunu söylemiş. Ergen de 15 dakika sonra soluğu sevgilisinin evinin kapısında almış. Sevgilisinin kendisine yalan söylemesine çok kızan Ergen, sevgilisiyle olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından da kaldırdı.

Önceki İçerikMesai sonrası kahve molası
Sonraki İçerikSihirbaz Aref’e, 24 tüp yılan serumu verilecek