Gülşen sahnelere döndü

Gülşen

Doğum sonrası sahnelere dönen Gülşen, kış gençlik festivali Selfy Whitefest kapsamında Uludağ’da sahne aldı. Buzlar Kraliçesi kostümü ile sahneye çıkan Gülşen, fiziği ve performansı ile izleyicileri büyüledi.

Gülşen
Doğum sonrası sahnelere geri dönen Gülşen fiziği ve performansı ile izleyicileri büyüledi

Doğum yapmasi nedeni ile sahnelere geçici bir süreliğine veda eden Gülşen buzlar kraliçesi kostümüyle Uludağ’da sahne aldı.Yaklaşık 2 ay sahnelerden uzak kalan Gülşen sahneye ‘bangır bangır’ şarkısı ile çıktı. Dinleyicileri yerinde oturtmayan şarkıcı Gülşen, kostümü ve dans şovları ile dinleyicilerini adeta büyüledi.

Gülşen

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, uzun bir aradan sonra sahneye çıkacağı için heyecanlı olduğunu belirtti. Gülşen, ” Her yıl buradayım bu festival çok güzel ve önemli bütün gençler burada çok harika bir ambiyans oluyor.  Hamilelik ve doğum sonrası ilk konserim onunda bir heyecanı var üzerimde sanki ilk defa sahneye çıkıyorum. 2 aydır sahneye çıkmıyorum. Ama biliyorsunuz hamileliğim boyunca hiç durmadan çalıştım. Doğuma sadece birkaç hafta kala ara verdim. Şimdi doğum sonrası büyük bir heyecan oldu gerçekten ” dedi.

Gülşen

Önceki İçerikDemet Akalın: ” O sanatçı biz şarkıcıyız.”
Sonraki İçerikBerna Öztürk Survivor için ilişkisini bitirdi