Güneş Balık burcuna geçiyor

19 Şubat- 25 Şubat Haftası Astrolojik Öngörüler

Haftaya Güneş’in Balık burcuna geçişiyle başlıyoruz. Öncelikle tüm Balık burçlarının doğum günlerini kutluyorum. Daha sezgisel ve hassas hissedeceğimiz empati odaklı bir aylık döngüde yardımlaşmak, ruhsal konularda araştırmalar yapmak, danışmanlıklar almak, şifa çalışmaları, içe dönmek, yaratıcılık, sanatsal konulara yönelmek için harika zamanlarda olacağız.

Haftanın önemli bir diğer etkisi ise; 24 Şubat 15:30’da 5 derece Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay..

Dolunay’lar farkındalık, netleşme zamanlarıdır.
Başak burcundaki Dolunay bizlere hayatımızla ilgili düzen belirlememiz gereken alanları göstererek çözüm odaklı hareket etmemizi isteyecek. Sağlık, beslenme, iş hayatı, maddi konularda yeni kararlar alabiliriz. Daha ayrıntıcı davranabiliriz ancak eleştirel olmamakta fayda var.
Sindirim sistemi ve ruhsal konularda bizi etkileyen durumlar varsa şifa etkisi yüksek bu zamanları değerlendirelim.

Genel anlamda ekonomik koşullar, tarım, sağlıkla ilgili konuların ön planda olacağı bir hafta bizleri bekliyor.

İyi haftalar diliyorum…

Öngörüler öncelikli olarak Yükselen burca göre yapılır.
Peki bu hafta sizleri astrolojik olarak nasıl etkileyecek?

Koç ve Yükselen Koç’lar
Günlük hayatınız, rutinleriniz, sağlığınız, çalışma koşullarınızla ilgili netleşme dönemi sizler için. İş hayatında beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel sağlığınıza iyi gelecek yeni rutinler belirlemek, tedaviler, şifa çalışmalarına yönelmek için uygun bir dönem.

Boğa ve Yükselen Boğa’lar
Maddi açıdan güzel haberler alabilirsiniz. Çocuklarınız, aşk hayatınızla ilgili gündemler söz konusu ise, netleşebilirsiniz.
Arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz. Hayattan keyif aldığınız konulara, hobilerinize yönelmek için güzel zamanlar.

İkizler ve Yükselen İkizler
Eviniz, ailenizle ilgili konularda netleşme süreci sizler için. Taşınma, ev satın alma, evin içinde değişimler, evlilik kararları alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda güzel desteklere açık zamanlar, daha görünür olabilirsiniz. Bazı İkizler evden çalışmaya başlayabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler
İletişimin hızlandığı, çözüm odaklı davranarak birçok konuda rahat ilerleyebileceğiniz bir hafta. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle ilişkileriniz artabilir. Eğitimler, seyahatler, sözleşmeler söz konusu olabilir. Sosyal medyada daha aktif, ön plana çıkabileceğiniz zamanlar.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar
Maddi konular, parayla ilgili beklentileriniz, yatırım kararlarınızla ilgili netleşme süreci sizler için. Bir borç ödemesi ya da gelirlerinizi artırmak için yeni çözümler bulabilir, işbirliklerine yönelebilirsiniz. Eş ve ortaktan gelirlerinizde yeni bir düzen belirleyebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak’lar
Dolunay burcunuzdan haliyle sizler için önemli bir hafta. Hayatınızla ilgili sizi zorlayan -özellikle Eylül ayından beri gündeminizde olan- konular varsa sonuç alabilirsiniz. İlişkiler ve ortaklıklarınız, kendiniz, imajınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Emekleriniz daha görünür olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler
Ruhsal alanınızda gerçekleşen Dolunay etkisiyle bir netleşme, uyanış yaşayabilirsiniz. Biraz içe dönün, bir projeniz varsa detaylara odaklanın. İş hayatınız ve sağlığınızla ilgili yeni rutinler belirleyebilirsiniz. Tedaviler, terapiler, şifa çalışmaları -özellikle bilinçaltı- için uygun bir dönem.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler
Gelecek hedeflerinizle ilgili sonuç alabilir, bir projenin sonuna gelebilirsiniz. İş hayatınızdan elde ettiğiniz gelirleriniz artabilir. Gruplarla ilişkileriniz ön plana çıkarken onların aracılığıyla yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Biraz da hayatın keyifli yönlerine odaklanmayı, hobilerinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Yay ve Yükselen Yay’lar
Kariyeriniz, statünüzle ilgili netleşme yaşayabilirsiniz. Terfi, beklediğiniz bir haberin gelmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Evlilik kararı alabilirsiniz.
Eviniz ve ailenizle ilgili konularda almanız gereken kararlar varsa desteklendiğiniz bir hafta. Yer değişimleri yaşanabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar
Yurtdışı bağlantılı işler, eğitimler, ticaret, sözleşmeler, hukuksal konularda netleşme süreci sizler için. Sosyal medyayı daha etkin kullanabilirsiniz. Yeni fikirler, çözümler bulmak, hayata bakışınızı değiştirecek bilgiler edinmek için güzel bir dönem. Astroloji danışmanlığı alabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova’lar
Ortak kaynaklar, krediler, emeklilik, miras gibi konularda netleşme yaşayabilirsiniz.
Maddi kaynaklarınızı arttırmak için yeni çözümler bulabilirsiniz. Belki bir yatırım -ev gibi- planlınız var destek alabilirsiniz. Spiritüel çalışmalar için güzel zamanlar. Hayatınızdaki dönüşüm fırsatlarına odaklanın.

Balık ve Yükselen Balık’lar
Karşıt burcundaki Dolunay sizler için de hayli önemli görünüyor. İlişkileriniz, işbirliklerinizle ilgili konularda netleşme yaşayabilirsiniz. Sözleşme, anlaşma fırsatları söz konusu olabilir. Hayata dair yeni kararlar alabilirsiniz. Danışmanlıklar için uygun bir dönem.

Önceki İçerikYÜCEL, ESNAF SOFRASINA KONUK OLDU
Sonraki İçerikVahdet Kuaför açıldı