Güzel oyuncudan ilginç ameliyat açıklaması

Oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medyadan paylaştığı uzun bir metinle takipçilerine ameliyat olacağını duyurdu. Ünlü oyuncu, “Çenemi kestirip, kafama takacağım” diyerek esprili not yazmayı ihmal etmedi.

Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, gün içerisinde bir operasyon geçireceğini söylerken bunun içeriğiyle ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

“ÇENEMİ KESTİRİP KAFAMA TAKACAĞIM”
Konuyla ilgili espriler yapmaktan da geri durmayan Vuslateri şunları yazdı:
“Kafamda deli sorular. Uykudan önce bir iki bir şey yazayım dedim. Herkese yorum yapmaktan vakit bulamadım. Ne güzel, birileri bir şeyler çizmiş, diğeri dalgasını geçmiş, biri yapayalnız, diğeri bir fotoğraf sadece… Kitaplar gelmiş yepisyeni… Ben de bu fotoğrafı seçtim kendime. Masada oturmuş kafama da Ara Abi’nin #AraGüler şapkasını takmışım düşünüyorum. Öyle çok beğenilecek şeyler değil.

Yarın minnak bir operasyon var önümde. Sonra güzel işlerimiz için hızla toparlanma var. Çenemi kestirip, kafama takacağım. Biraz da aklımızdan geçenleri konuşalım diye…

“HİÇ KİMSE BİLMEYECEK Kİ NERELERE GİDİYORUM”
Şaka şaka, şuraya bir çiçek koyacak cinsten. Gonca Hanım neden her yere yorum yazar? Neden hep gülümser? Gonca bir ‘gül’den fazlası mıdır? Bir daha şarkı söyleyecek midir? Kitap ne zamandı, Leica fotoğrafları ne zaman derken hayat dedi ki yavrum sen nereye böyle, bir selam vermeden” Yarın bir “Önce saglık” diyecegim. Bana kalsa operasyonu gözüm açık izlerim. İçimi benden iyi kim bilebilir?
Yine de anestezi alayım diyorum çünkü Gonca Hanım siz hiç uyumaz mısınız diyenlere cevap olsun! Bir çerçevenin içinde böyle şeylere dalıp gittim işte… Böyle şeyler oldu. Ne demiş usta; Hiç kimse bilmeyecek ki ben nerelere gidiyorum. Çünkü çamurlu bir yolda gidiyorum. Nirde bana beyaz güller. Ohh bu gece de ilgi odağınız ben olayım nelcek yeani”

Önceki İçerikÜnlü modacı hayatını kaybetti
Sonraki İçerikHazal Kaya’nın hamileliği rol değilmiş