Hadise yıllar sonra itiraf etti

Sanatçı Hadise, 2009 yılında katılıp 4'üncü olduğu Eurovision ile ilgili yıllar sonra ilk kez konuştu. Hadise,

Sanatçı Hadise, 2009 yılında katılıp 4’üncü olduğu Eurovision ile ilgili yıllar sonra ilk kez konuştu. Hadise, “O zaman ben çok küçüktüm” dedi.

54’üncü Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye, Hadise’nin söylediği “Düm Tek Tek” adlı şarkısıyla 177 puan alarak 4’üncü olmuştu. Hadise, yarışma hakkında yıllar sonra ilk kez konuştu.

TEKRAR KATILMAK İSTİYOR

Son günlerde adı aşk dedikodularına karışan Hadise, Kıbrıs’ta sahne aldığı bir konserinde Eurovision, gençler ve kadına şiddet hakkında açıklamalarda bulundu. Eurovision’a katıldığı zamanın üzerinden 10 yıl geçtiğini söyleyen Hadise, tekrar katılmak istediğinin sinyallerini verdi.

Güzel şarkıcı, Eurovision hakkında şu açıklamayı yaptı: “Eurovision Şarkı Yarışması’na 10 yıl önce katılmıştım. Ne güzel ve saf zamanlardı. Ya da ben çok küçüktüm, öyle geliyordu. Keşke tekrar Eurovision’a gitsek.”

Gençlere örnek olmak istediğini söyleyen şarkıcı, bu isteğini şu sözlerle dile getirdi: “Beni takip eden gençlerimize örnek olmaya çalışıyorum. Ülkemizin geleceği için önemli konuları korkusuzca ve haddimi aşmadan dile getirmeyi önemsiyorum.”

Önceki İçerikAthena Gökhan’dan Erdoğan paylaşımı
Sonraki İçerikAleyna Tilki beni taklit ediyor