Hakan Yılmaz ve eşi dayak yedi

Hakan Yılmaz Ve eşi dayak yedi
Hakan Yılmaz Ve eşi dayak yedi

Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, geçen akşam 48’inci yaşını Etiler’de bir mekanda kutladı. Kutlamanın ilerleyen saatleri Yılmaz’a zehir oldu.

Hakan Yılmaz, Elif Öngel
Hakan Yılmaz, Elif Öngel

Oyuncu Yılmaz ve eşinin yanına gelip; “beni tanıdın mı?” diyen bir kişi ve arkadaşları tarafından darp edildi. Mutlu başlayan akşam şok bir olayla sona erdi. 48 yaşındaki oyuncu ve eşi kendisini darp edenler hakkında suç duyurusunda bulundu.

Hakan Yılmaz olayı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklama ile anlattı. “Önceki gece Etiler’de eşimle gittiğimiz otelin lobisinde yanıma gelen ve ‘beni tanıdın mı’ diye soran kişiye ‘tanıyamadım’ yanıtını verdim. Bu yanıtın üzerine beni nasıl tanımazsın diyen ve eşimin yanında bana küfür ve hakaret eden şahıs, ardından yanından iki arkadaşı ile birlikte eşimi ve beni darp etmiştir. Eşimin de yaralandığı olaylar sonrası yasal işlemler başlatılmıştır. Eşimin de yanında böyle bir saldırıyı kabul etmiyorum, etmeyeceğim. Kimse kanun üstü değildir, hukuka inancım tam” dedi. Paylaşımının altına ‘Kaygılarımla’ notunu düştü.