Engin Öztürk ve Hande Doğandemir yine aşk mı yaşıyor?

Çekimleri Alanya'da yapılan ve Kanal D'de yayınlanan 'Yüzleşme' dizisinin başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Engin Öztürk'ün eski aşklarının yeniden alevlendiği iddia edildi.

Çekimleri Alanya’da yapılan ve Kanal D’de yayınlanan ‘Yüzleşme’ dizisinin başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Engin Öztürk’ün eski aşklarının yeniden alevlendiği iddia edildi.

Hafta içi her sabah Süper FM’de Seyhan Erdağ ile Kulaktan Kulağa Programı’nın hazırlayıp sunan Seyhan Erdağ, yayında ‘Yüzleşme’ dizisinde başrolleri oynayan Hande Doğandemir ve Engin Öztürk’ün sette tekrar yakınlaştığını ve aşklarına kaldıkları yerden devam ettiklerini iddia etti.

2015 YILINDA AŞK YAŞAMIŞLARDI

2015 yılında aşka yelken açan Hande Doğandemir ve Engin Öztürk ilişkisi sona ermişti. Ancak ‘Yüzleşme’ dizisinin setinde yeniden başladığı öne sürüldü. 2 hafta önce başlayan dizinin ilk yayın gününde çekimlerin yapıldığı Alanya’da bir davet düzenlendi, basının da davetli olduğu o gecede Hande Doğandemir ve Engin Öztürk’ün arasındaki etkileşim ve yakınlık fark edildi.

Seyhan Erdağ ile Kulaktan Kulağa Programı’nın hazırlayıp sunan Seyhan Erdağ yayında “Sonra bir araştırma yaptım ki, 2015 yılında başlayıp biten ilişkinin özellikle Hande Doğandemir’in yakın hareketleriyle yeniden başlandığını” öğrendim şeklinde açıklama yaptı.