Hande Erçel’i yıkan ölüm

Hande Erçel'i yıkan ölüm

Hande Erçel’in bir süredir kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel, sabaha karşı hayatını kaybetti.

Oyuncu Hande Erçel’in bir süredir kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel, sabaha karşı hayatını kaybetti.

SABAHA KARŞI VEFAT ETTİĞİ ÖĞRENİLDİ
Geçtiğimiz yılın son haftasında kanser tedavisi için hastaneye yatırılan Hande Erçel’in annesi kansere yenik düştü. İki gün önce durumu ağırlaşan anne Aylin Erçel’in sabaha karşı vefat ettiği öğrenildi.

Hande Erçel'i yıkan ölüm

Erçel, bir dergiye verdiği röportajda annesine donör olacağını söylemişti.

“DURUMU İYİYE GİDİYOR” DEMİŞTİ
Hande Erçel, annesinin sağlık durumu hakkında, “Güzel gidiyor her şey yolunda. İnşallah bir aksilik olmaz. İyileşme sürecine geçtik.” demişti. Hande Erçel, kök hücre naklinde annesine donör olacağını açıklamıştı.

Hande Erçel'i yıkan ölüm

“ÇOK GÜZEL BİR AİLEM VAR”
Hastane odasında annesi ile el ele çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Hande Erçel, “Canım annem… Evrende her şeyin bir döngü olduğunu, sevginin, iyiliğin verdikçe çogaldığını ve katlanıp seni bulduğunu , en zor sınavlarımızda bile yürekten şükretmeyi bana sen öğrettin. Senin gözlerindeki yaşam sevincini gördükçe her şeyi göğüsleyebilirim ve kalbimdeki inanç tahmin bile edemeyeceğim bir güçle beni ayakta tutuyor. Sen dünyanın en güzel en güçlü kadınısın …Biz,ablam , babam sen ve ben , hep birlikte bir çok şeyin üstesinden geldik yine geleceğiz. Ne kadar guzel bir aileye sahibim her zaman farkındaydım da şu geçirdiğimiz zor günlerde daha da cok şükrediyorum … Çok güzel insanlar biriktirmişim beni gerçekten bilen Tanıyan dışında hiç görmemiş ama sevgisini hic esirgememiş olanlarla hislerimi paylaşmak istedim… Desteğiniz duanız,hassasiyetiniz benim için çok kıymetli…” dedi.

Önceki İçerikPeri ve Süleyman ilk adımı attı
Sonraki İçerikHOTED Olimpiyatlara hazırlanıyor