Hande Yener: “Sanatçıdan dost olmaz”

Demet Akalın, Hande Yener

Ünlü şarkıcı Hande Yener, sık sık polemik yaşadığı Demet Akalın’ın kendisiyle barışmak istemediğini söyledi. Ünlü şarkıcı,  “Demet’te barışçıl karakter yok. Uzattığım zeytin dalını kırmayacaktı” dedi.

Demet Akalın, Hande Yener

Yaşadıkları polemiklerle gündeme gelen Hande Yener ve Demet Akalın’ın arasındaki sürtüşme yeniden ortaya çıktı.  Önceki akşam Vip Room adlı mekandan çıkarken görüntülenen Yener, Akalın’la ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hande Yener

Etrafını çeviren çiçekçi çocuklardan birinin “Seni çekemeyen ölsün Hande Abla” sözüne “Ölmesin be! Ama beni çekemeyen sürünsün” diye karşılık veren şarkıcı, bu sözüyle Demet Akalın’a mı gönderme yaptığı sorusu üzerine “Ben Demet’le düşman değilim, her şeyi ona yormayın” dedi. Yener, Yıldız Tilbe’nin proje albümü için gelen teklifi çalışmada Demet Akalın da yer alacağı için kabul etmediği iddiasına ise şöyle yanıt verdi: “Birkaç kişiye daha albümünde yer alma sözü verdim. Kendi albümüm de olacağı için bir anda çok şarkım piyasaya girecek. Ama şarkılarımın çok boğulmasını istemiyorum. Demet’le ilgili bir durum değil bu. Ben neden onun varlığından rahatsız olayım?”

Geçmişte Demet Akalın’la barışmak istediğini, ancak geri çevrildiğini öne süren Hande Yener, “Ben daha önce ona zeytin dalı uzattım, kırdı. O dalı kırmayacaktı. Demet’te barışçıl karakter yok. Hülya Avşar’ın dediği gibi; sanatçıdan dost olmuyor. Kıskançlık, çekememezlik oluyor” dedi.

Önceki İçerikBrit Ödülleri’nde şıklık yarışı
Sonraki İçerikÜnlü oyuncu basketbol maçında evlilik teklifi etti