Hazal Kaya, “Kendi kariyerinle ilgilen” diyen takipçisine sert çıktı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, 'Tribeca Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen eşi Ali Atay'ı Twitter hesabından paylaştığı mesajla tebrik ettiği için bir kullanıcı tarafından eleştirildi.
Hazal Kaya ve Ali Atay

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, ‘Tribeca Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen eşi Ali Atay’ı Twitter hesabından paylaştığı mesajla tebrik ettiği için bir kullanıcı tarafından eleştirildi.

Cenk Ertürk’ün yönetmen ve senaristliğini üstlendiği; Ali Atay, Hande Doğandemir ve Haluk Bilginer’in rol aldığı ‘Nuh Tepesi’ adlı Türk filmi, ABD’nin New York kentinde devam eden ‘Tribeca Film Festivali’nden 2 ödülle döndü.

‘Nuh Tepesi’, ‘En İyi Senaryo’ ödülüne layık görülürken filmin oyuncularından Ali Atay da ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.

“HADDİM DEĞİL AMA BEN YİNE DE SÖYLEMİŞ OLAYIM”

Eşinin uluslararası başarısını kutlayan Hazal Kaya ise bir takipçisi tarafından “Canım şu kocanın kariyerine gösterdiğin ilgiyi biraz da kendi kariyerine göstersen nasıl olur? Haddim değil ama ben yine de söylemiş olayım” yorumunu yaptı.

“SİZ DE SEVDİKLERİNİZİ DESTEKLEYİN”

Hazal Kaya ise kendisini eleştiren sosyal medya kullanıcısına şöyle cevap verdi: “Uluslararası çok önemli bir ödül aldı ve bu ödülü alan ilk Türk. Eşim olmasa da paylaşırdım çünkü kim olduğundan bağımsız gurur duyuyorum başarısıyla. Siz de sevdiklerinizi destekleyin hiçbir şey kaybetmezsiniz, aksine. Haddiniz değil ayrıca, evet!”

Önceki İçerikLeto Invest açıldı
Sonraki İçerikÇYDD’den defileli Anneler Günü kahvaltısı