Hazal ve Ali’den alkışlanacak hareket

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, 'Tribeca Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen eşi Ali Atay'ı Twitter hesabından paylaştığı mesajla tebrik ettiği için bir kullanıcı tarafından eleştirildi.
Hazal Kaya ve Ali Atay

Dünya evine giren Hazal Kaya ve Ali Atay çifti düğünlerine gelen davetliler için nikah şekeri dağıtmak yerine Serebral Palsili Çocuklar Derneği’ne bağış yaptılar.

Hazal ve Ali'den alkışlanacak hareket

Ünlü oyuncu Hazal Kaya ile beş yıldır beraber olduğu meslektaşı Ali Atay hayatlarını birlşetirdi. Çift, nikah törenlerine katılan davetlilere nikah şekeri vermek yerine, Serebral Palsili Çocuklar Derneği’ne bağış yaptı.

HAZAL VE ALİ DÜNYA EVİNE GİRDİ
Rol aldığı birçok başarılı projeyle adından söz ettiren Hazal Kaya ile yönetmen-oyuncu Ali Atay, dün akşam saatlerinde Mecidiyeköy’deki bir otelde dünya evine girdi. 5 yıldır birlikte olan Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin nikah törenlerinde dağıttıkları hediye tüm beğenileri topladı.

nikah şekeri

“SİZE NİKAH ŞEKERİ VERMEK YERİNE BAĞIŞTA BULUNDUK”
Çift, gelen konuklar adına üzerinde “Size nikah şekeri vermek yerine adınıza Bir Can Bir Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunduk.” yazılı bir taş hediye ettiler. Nikaha katılan Nur Fettahoğlu, yakın dostu Hazal Kaya’nın bu anlamlı hareketini sosyal medya hesabından paylaştı.

Aşkı memnu ekibi

AŞK-I MEMNU EKİBİ TAM KADRO KATILDI
5 yıldır birlikte olan Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin nikah şahitliğini yapımcı Mustafa Uslu oyuncu Ertan Saban, Hande Yılmaz ve Elif Dikeç yaptı. ‘Aşk-ı Memnu’ dizi oyuncularının yoğun katılım gösterdiği düğüne Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer, Selçuk Yöntem, Baran Akbulut, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu-Levent Veziroğlu, Songül Öden, Bülent Şakrak, Demet Evgar, Cengiz Bozkurt, Alper Kul, yapımcılar Timur Savcı, Fatih Aksoy, yönetmen Abdullah Oğuz gibi isimler katıldı.

Hazal ve Ali'den alkışlanacak hareket
nikah
Önceki İçerikAlanya bisiklet ile dünyaya tanıtılacak
Sonraki İçerikEce Seçkin’e anne azarı