‘Heal Your Life’ Alanya’da

Heal Your Life eğitmeni ve lideri Dilara Duman, Alanya'da eğitimlerine başladı.
'Heal Your Life' Alanya'da -Dilara Duman
Dilara Duman

‘Heal Your Life’ eğitmeni ve lideri Dilara Duman, Alanya’da eğitimlerine başladı.

Yaşam koçu, nefes koçu, NLP uygulayıcısı gibi unvanları da bulunan Dilara Duman, “Alanya insanının kişisel gelişime verdiği önemi ve değeri göz önünde bulundurarak ‘Heal Your Life’ yani ‘Hayatınızı iyileştirin’ eğitimini tanıtmak ve katkıda bulunmak arzusundayım” dedi.

Alanya’da workshop olarak da bilinen atölye çalışmaları yapacağını dile getiren Dilara Duman, Heal Your Life ile ilgili şu bilgileri verdi:

 

'Heal Your Life' Alanya'da -2

“Milyonlar satan ‘Düşünce Gücüyle Tedavi’ kitaplarının yazarı Louis Hay’in kendi felsefesinden ve hayatından yola çıkarak yapılandırılmış bir eğitimdir. Louis Hay’in kendisi de bizzat bu teknikleri kullanarak kanseri yenmiş, bugün 90’lı yaşlarını oldukça keyifli ve sağlıklı yasamaktadır. Louis Hay, ‘Heal Your Life’ tekniklerini 2 günlük workshoplar haline getirmiş ve insanların hayatına dokunmuştur. Bu workshopta Louis Hay’ın felsefesinin temelini anlamak, eski olumsuz duyguları kalıpları ve inançları bırakmak, kendini bütünüyle sevmek ve hayatlarımızı değiştirmeye yarayacak teknikler, affetme çalışmaları, öfkemizden arınma çalışması ve ayna çalışmaları, çeşitli meditasyonlarla birlikte birçok olumlama tekniğini öğretmekteyiz. Psikiyatr ve psikologlar ile yan yana dururuz, psikolojik bir vaka ile karşılaştığımızda ise hemen durumu onlara devrederiz. Çalışmalarımıza psikolojik rahatsızlıkları olanları almayız. Bu workshoplar iki gün olmakla birlikte, haricinde üçer saatlik seminerler halinde de yapılabiliyor. ‘Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum’ olumlamasını her gün defalarca ayna karsısında bir söylemeyi deneyin bakalım, ne gibi mucizelere tanıklık edeceksiniz. Eğitimlerimin bütünün hayrına olmasına niyet ediyorum. ”

Dilara Duman
Dilara Duman

Ayrıca Duman, ” www.ruhakademisi.com isimli web sitemden, e-posta adresim dilara@ruhakademisi.com’dan ya da 0 (532) 621 35 55 numaralı telefonumdan ilgi duyanlarla iletişime geçmek isterim” dedi.

'Heal Your Life' Alanya'da -Louis Hay
Louis Hay

'Heal Your Life' Alanya'da -1

Önceki İçerikSurvivor Nagihan’ın yeni aşkı
Sonraki İçerikHaftanın Şıkları (466.Hafta)