HOTED sezona veda etti

HOTED Alanya tarafından her yıl düzenli olarak yapılan sezona veda gecesi, Diversey Kimya sponsorluğunda Alaiye Resort Otel’de gerçekleştirildi.

Geceye, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) İkinci Başkanı Hızır Bozdoğan, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Alaiye Hotels  genel müdürü Selim Soylu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası basın, halkla ilişkiler şube müdürü ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti genel sekreteri Necat Şatana, Alanya Yiyecek İçecek Derneği (AYİYDER) başkanı Mehmet Erat,  Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği başkanı Şinasi Karanlıkoğlu, Anadolu Teknik Yöneticiler ve Çalışanlar Derneği (ATYD) başkanı Eren Kötenci, Ayfon Özgül Termal Otel işletme müdürü Neriman Sarı, sektörde faaliyet gösteren firmaların temsilcileri, Diversey Kimya’nın bölge yöneticileri, Yiğithan Erkut, Yasin Karsan, Alper Demirörs, Evren Selvi ve HOTED üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

İbrahim çomak ve Şinasi karanlıkoğlu'na teşekkür edildi.

HOTED Başkanı Tarık Saylar’ın Diversey kimya yönetimi ve davetlilere teşekkür kutlaması ile başlayan gece, Onursal Başkan ve Başdanışman Hakan Halit Yeni’nin konuşmaları ve sunumu  ile devam etti.

ONURSAL BAŞKANDAN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Hakan Halit Yeni yaptığı konuşmada, ”Bu gece, meslektaşlarımızı, üyelerimizi ve camiamızın mensuplarını bir araya getirerek, iş ortaklarımızla, dostlarımızla beraber dayanışma, kaynaşma başta olmak üzere, HOTED’e destek ve katkılarını hiçbir zaman esirgemeyen saygıdeğer turizmcilerimize, dostlarımıza teşekkür etmek amacıyla, bir kez daha bir araya gelmenin gururunu yaşıyoruz.  Başkanımız, yönetim kurulumuz ve eğitim komitemiz hedef ve amaçlarımıza uygun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Kasım 2018’in ilk haftasında olağan genel kurul seçimlerimizi gerçekleştireceğiz. 2007 yılında değişmeyen tek şey değişimdir sloganıyla çıktığımız bu yolda, yönetim kurullarımızda zaman zaman değişiklikler olsa bile,  kuruluşumuzun çalışmaları ve üyelerimizin, camiamızın dayanışması, birlik ve beraberliği asla değişmeyecektir. Her zaman söylediğim gibi biz gücümüzü dostlarımızdan alıyoruz iyi ki varsınız ” dedi.

HIZIR BOZDOĞAN, SELİM SOYLU, HAKAN HALİT YENİ, TARIK SAYLAR, NERİMAN SARI, MUHAMMET KONAÇ VE HURİYE GÖNEN

Gecede, ALTİD ikinci başkanı Hızır Bozdoğan ve Alaiye Resort Hotels genel müdürü Selim Soylu kısa birer konuşma yaptı. Özellikle meslek örgütlerine verdikleri önemin altını çizip, bu anlamda HOTED’in başarılı çalışmalarını her zaman yakından takip edip, taktirle karşıladıklarını ve desteklerinin her daim devam edeceğini söylediler.

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ VERİLDİ

Konuşmaların ardından Hızır Bozdoğan, Selim Soylu, Neriman Sarı, Yigithan Erkut, Yasin Karsan, Nurhan Özcan ve Muzaffer Arı’ya HOTED’e yapmış oldukları destek ve katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.  Konuşmaların ve plaket treninin ardından renkli görüntülerin kaydedildiği gecede davetliler, müzik eşliğinde geç saatlere kadar doyasıya eğlenirken sezonun setresini attı.

Gecenin sponsoru Diversey adına Yiğithan Erkut'a plaket takdim edildi

GECENİN ANA SPONSORU DİVERSEY 'İN AKDENİZ EKİBİ

ALTİD İKİNCİ BAŞKANI TURİZMCİ HIZIR BOZDOĞAN'A , HOTED'E DESTEK VE KATKILARINDAN DOLAYI PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Alaiye otel genel müdürü Selim Soylu'ya plaket takdim edildi

AFYON ÖZGÜL TERMAL MÜDÜRÜ SÜLEYMAN ÇINAROĞLU ADINA PLAKETİ, YARDIMCISI NERİMAN SARI ALDI

02 Nurhan Özcan'a, Hoted'in çalışmalarına vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı teşekkür edildi (2)

Önceki İçerikÖzge Ulusoy dakikalarca alkışlandı
Sonraki İçerikÇavuşoğlu turizmcilerle buluştu