Hülya Koçyiğit sağlığına kavuştu

Hülya Koçyiğit'ten anlamlı teşekkür
Hülya Koçyiğit'ten anlamlı teşekkür

Önceki akşam ‘Bodrum Geceleri’ konsepti ile Thor By Alkoçlar Exclusive Otel Bodrum’da sahneye çıkan Cenk Eren, şarkıları ve sahne performansı ile kendisini dinlemeye gelen misafirlerine doyumsuz bir gece yaşattı.

Hülya Koçyiğit-2

Konuklar arasında yer alan Selim Soydan – Hülya Koçyiğit ve Ender Alkoçlar – Gülşah Alkoçlar çifti ile özel olarak ilgilenen Cenk Eren, misafirlerini selamladıktan sonra Hülya Koçyiğit’in yanına inerek elini öptü. ”Sizi burada ağırlamak ne büyük bir şeref. Ne iyi ettiniz de geldiniz. Bu gece bizi çok mutlu ettiniz. Türkiye’nin yetiştirdiği en özel sanatçılardan birisiniz ve burada olmanız benim için ayrıca bir gurur kaynağı. Harika görünüyorsunuz.” ifadelerini kullanan Cenk Eren, Türk sinemasının efsane ismi Koçyiğit’e sarılarak duyduğu minnettarlığı gözler önüne serdi.

Cenk Eren
Cenk Eren

Cenk Eren’e hemen hemen tüm şarkılarında eşlik ederek oldukça moralli ve neşeli olan Hülya Koçyiğit, gece sonunda kendisi ile selfie çektirmek isteyen misafirlerin bu isteklerini de karşılıksız bırakmadı. Birçok hayranı ile selfie yapan ve tebessümü yüzünden hiç eksik olmayan Hülya Koçyiğit, bu görüntüsü ile kendisini seven herkesi mutlu etti.

Hülya Koçyiğit ve ailesi
Ender Alkoçlar, Gülşah Alkoçlar, Selim Soydan, Hülya Koçyiğit

Öte yandan Cenk Eren’in sahnesinin hemen öncesinde basın mensuplarının sorularını eşi Selim Soydan ile birlikte kol kola yanıtlayan Türk Sinemasının unutulmaz yıldızı Hülya Koçyiğit, kendilerine hoş geldiniz diyen muhabirlere ”Teşekkür ederiz çocuklar. Dün geldik yarında döneceğiz inşallah. Kısa bir tatil. Çocuklarımız bu oteli işletmeye başladığından beri ilk kez geliyoruz. Bir anlamda hayırlı olsun demeye geldik. Torba, Bodrum’un en şık yerlerinden biri. Sizlerin de ayaklarınıza sağlık, asıl sizler hoş geldiniz” dedi.

Bir muhabirin esprili ”Sahalara dönecek misiniz tekrar?” sorusuna gülümseyerek ”Sağlığımız el verdiği müddetçe her zaman” yanıtını veren Koçyiğit, Amerika’da geçirdiği başarılı operasyonun ardından sağlık durumundaki gelişmeleri merak edenler için de; ”Böylesine önemli bir ameliyat geçirmeden önce bir tek şey istedim. Benim için dualar edin dedim. Belki de dualar sayesinde tekrar sağlığıma kavuştum. O yüzden kalbim minnet ve şükran dolu. Bana dua eden, bana iyi dileklerini yollayan herkese çok teşekkür ediyorum. Çok şükür sağlığım yerinde. Ciğerlerimin tekrar eski işlevini yapar hale gelmesi için yürüyüş yapmam gerekiyor. Yüzmem gerekiyor. Ciğerlerimi tekrar genişletmem gerekiyor. Bu da biraz zaman alacak birşey.” açıklamasını yaptı.

Önceki İçerikSelen 2 yaşında
Sonraki İçerik“Beni Nükhet Duru sanıyorlar” Antalya’da seyirciyle buluşacak