İade-i ziyaretler devam ediyor

AGC Yönetimi iade-i ziyaretlerini sürdürdü. Oda başkanları gerçekleştirilen ziyaretlerde gazetecilerle her daim uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, desteklerini dile getirdiler.

AGC Yönetimi iade-i ziyaretlerini sürdürdü. Oda başkanları gerçekleştirilen ziyaretlerde gazetecilerle her daim uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, desteklerini dile getirdiler.

AGC-ALTSO

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, iade-i ziyaretlerine oda başkanları ile devam etti. Sabah saatlerinde başlayan ziyaret turunda öncelikli olarak Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’na giden AGC yönetimini, ALTSO Meclis Başkanı Metin Atalay ve ALTSO Başkan Yardımcısı Fatma Taşpınar karşıladı. Alanya ekonomisi ve ticaretinin konuşulduğu ziyarette, gazetecilerle fikir alışverişinde bulunuldu.

AGC-ALESO

ALESO’DA MESLEKLER KONUŞULDU

ALTSO’nun ardından Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Başkanı Nuri Demir’i ziyaret eden Coşkun ve ekibi, esnaf ile ilgili konularda Demir’den bilgi aldı. Unutulmaya yüz tutan mesleklerin konuşulduğu sohbette Demir, yorgancılığın ve kalaycılığın giderek azaldığını, özellikle kadın terzi sayısının arttığını belirtti. Esnafının kalkınması için gerekli bütün çalışmaları yaptığını söyleyen Demir, gazetecilere kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

ELEKTRİKÇİLERE YENİ BİNA GELİYOR

Alanya Elektrikçiler ve Elektronikçiler Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı İlyas Bayır’ı ziyaret eden AGC yönetimi, uzun süre sohbet ederek elektrikçilerin yaşadığı sorunlar hakkında bilgi aldı. Bayır, elektrikçiler odasının mevcut binasını yakın zamanda başka bir bölgeye taşınacaklarını söyledi. Odanın taşınması için büyük çaba sarf ettiklerini ifade eden Bayır, yeni yer ile birlikte eğitimlere de başlayacaklarını belirtti.

AGC-Hüseyin-Değirmenci

DEĞİRMENCİ UMUTLU

Alanya Otelciler, Pansiyoncular, Lokantacılar, Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, kendisine iade-i ziyarette bulunan AGC Başkanı Coşkun ve yönetimine, yeni sezondan esnafın beklentilerinden bahsetti. Yeni sezondan ümitli olduklarını ve turizmin giderek iyi yönde ilerlediğini söyledi.

AGC-Ziraat-Odası

ÜRETİCİLER İÇİN EĞİTİM YAPILACAK

AGC yönetimi, Alanya Ziraat Odası’nın yeni başkanı Tahir Göktepe’ye de hayırlı olsun ziyareti yaptı. Başkan Göktepe, üreticilere yönelik projeleri hakkında Coşkun ve yönetimini bilgilendirirken, çeşitli eğitimlerin gerçekleştirileceğini söyledi. Mevcut Ziraat Odası binasının yetersizliği sebebiyle yeni bir yer arayışında olduklarını da söyleyen Göktepe, üreticilere daha iyi hizmet için yola çıktıklarını ifade etti.

Önceki İçerikZara paylaşımıyla olay oldu
Sonraki İçerikYorumlara dayanamayıp sırrını açıkladı