İbrahim Erkal komada

İbrahim Erkal komada
İbrahim Erkal komada

Sevilen sanatçı İbrahim Erkal, geçirdiği beyin kanaması sonucu komada tedavi görüyor. Erkal’ın nakli ailesinin talebi üzerine Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne alındı.

İbrahim Erkal komada2

Evinin otoparkında baygın halde bulunmasının ardından beyin kanaması tanısıyla özel bir hastanede tedavi altına alınan İbrahim Erkal’ın nakli ailesinin talebi üzerine Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine alındığı bildirildi. Erkal’ın, nakil sonrası yapılan ilk değerlendirmesinde, bilincinin kapalı, tansiyon ve nabız gibi hayati fonksiyonlarının düzensiz olduğunun tespit edildiği öğrenildi. Sanatçının sağlık durumu sonucu medikal tedavisinin yoğun bakım şartlarında sürdürülmesine karar verilirken, şu an için ek bir cerrahi girişim planlamasının bulunmadığı ve Erkal’ın yakınlarının da konuya ilişkin bilgilendirildiği öğrenildi.

İbrahim Erkal komada

İbrahim Erkal, 12 Nisan’da evinin otoparkında baygın halde bulunmuş, önce bir kamu hastanesine, ardından da özel bir hastaneye götürülmüştü.
Yapılan tetkiklerinde ciddi bir beyin kanamasının olduğu tespit edilen ve bunun üzerine ameliyatta alınan Erkal’ın tedavisi, yoğun bakım şartlarında gerçekleştirilmişti.

Önceki İçerikÖzcan Deniz sokak müzisyenleri ile birlite
Sonraki İçerikVildan Atasever çok değişti