İlk düğün Alanya’da yapıldı

Tülay-ve-Göksel-düğün

 

Alanya’nın meşhur restoranları arasında yer alan Ciğerci Turan Usta’nın sahibi Turan Erşahan ve Fatoş Erşahan’ın kızları Tülay ile İzmirli olan Arife ve Durmuş Ali Demiray ailesinin oğulları Göksel, kalabalık bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi. Çift için 9 Eylül’de İzmir’in Bornova ilçesinde de bir düğün töreni düzenlenecek.

Tülay-ve-Göksel-düğün

Alanya Yat Limanı girişinde bulunan Marina Beach Restoran, eğlenceli bir düğün törenine ev sahipliği yaptı. Fatoş ve Turan Erşahan’ın kızları Tülay Erşahan ile Arife ve Durmuş Ali Demiray’ın oğulları Göksel’in düğün törenlerine çok sayıda davetli katıldı. Sahile kurulan platformda plaj düğünü ile hayatlarını birleştiren Tülay ve Göksel’in nikah merasimleri de aynı akşam gerçekleştirildi. Çiftin şahitliklerini Elif Aydoğan, Sevgi Kurtuluş, Betül Erşahan, Muammer Demiray ve Mehmet Ali Korkmaz yaptı.

Elif-Aydoğan,-Sevgi-Kurtuluş,-Betül-Erşahan

HÜSEYİN KAĞIT SAHNE ALDI
Nikah merasimi sonrası ilk danslarını alkışlar eşliğinde yapan Tülay ve Göksel çiftinin düğün törenlerinde ise Türkiye’nin sevilen seslerinden Hüseyin Kağıt sahne aldı. Ünlü şarkıcının sahneye çıkması ile hareketlenen düğün töreni ilerleyen saatlere kadar devam etti. Nikah merasimleri Alanya’da yapılan Tülay ve Göksel çiftinin ikinci düğünleri ise 9 Eylül günü İzmir’in Bornova ilçesinde yapılacak.

Tülay-ve-Göksel-düğün-07

Tülay-ve-Göksel-düğün-Turan-Fatoş-Erşahan

Tülay-ve-Göksel-düğün-Arife-ve-Durmuş-Ali-Demiray

Tülay-ve-Göksel-düğün-Hüseyin-Değirmenci

Tülay-ve-Göksel-düğün-01

Tülay-ve-Göksel-düğün-02

Tülay-ve-Göksel-düğün-03

Tülay-ve-Göksel-düğün-04

Tülay-ve-Göksel-düğün-05

Tülay-ve-Göksel-düğün-06

Tülay-ve-Göksel-düğün-08

Önceki İçerikCem Belevi Illusion Event Hall’da sahneye çıktı
Sonraki İçerikRotary Kulübü Alanya’da film çekti