İlk klibini yayınladı

İlk klibini yayınladı
İlk klibini yayınladı

Dünyaca ünlü sanatçı Kim Kardashian’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Türk sanatçı Gizem Şahin ilk klibi ile dikkat çekiyor.

İlk klibini yayınladı

Portekizce ve İngilizce bilen ünlü şarkıcı Gizem Gülşen Şahin, ilk single’ı olan Love Lies şarkısını Whiney Houston’un manevi kızı Brandi’den aldı.
Şarkının aranjesi ve alt yapı kayıtları Amerika’da yapılırken vokal kayıtları ise ünlü müzik adamı Volkan Sönmez yönetiminde Türkiye’de yapıldı.

İlk klibini yayınladı

Şarkının dans versiyonu önemli aranjörlerden Ari Gemci tarafından yapıldı. Geçtiğimiz günlerde 2645 Records etiketiyle yayınlanan şarkı, sinema yönetmeni Gökhan Atik tarafından kliplendirildi.

İlk klibini yayınladı

Kim Kardashian’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Gizem,  aynı zamanda özel tasarım kıyafetler yapıyor ve bunları kendine özel bir marka ile sunuyor. İlk klibinde kendi tasarımı 5 ayrı kostüm kullanan Şahin, müzik dünyasında farklı bir renk olmayı hedefliyor.

İlk klibini yayınladı

İki sinema filminde ana rollerden birini canlandıran ünlü şarkıcı Gizem Şahin, aynı zamanda birkaç firmanın reklam yüzü de oldu. Şahin, yine bu esnada gelen teklifleri değerlendirerek bir magazin programında sunuculuk yaparken Abdullah Özdoğan ile tanıştı ve kariyerini yükseltti.

İlk klibini yayınladı

İki sinema filminde ana rollerden birini canlandıran GG, aynı zamanda bir kaç firmanın reklam yüzü oldu.

Önceki İçerikÜnlü sanatçı garsonluk yapıyor
Sonraki İçerikDuvarlar  hiç bu kadar renkli olmamıştı