İlk panel 8 Aralık’ta

İlk panel 8 Aralık'ta

Türkiye Kadın Haklarını Koruma Derneği Alanya Şubesi, 8 Aralık Cumartesi günü Alanya’da “Yerelde Ezber Bozan Kadınlar” başlığında bir panel düzenleyecek.

İlk panel 8 Aralık'ta

Gaye Coşkun’un başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısının ardından gerçekleşen açıklamada, yönetmeye aday tüm kadınlar panele davet edildi. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Türkiye Kadın Haklarını Koruma Derneği Alanya Şubesi olarak, 5 Aralık Türk kadınının seçme seçilme hakkını elde edişinin yıl dönümü nedeniyle
Yerelde Ezber Bozan Kadınlar başlığında:
Eril siyasetin çizdiği sınırları aşmak
Meclis üyesinin potansiyeli
Meclis komisyonları ve yerel politika
Siyasi başkan yardımcılığı konularında söyleşi programı planladık.
Yerel seçimler öncesi kadının politikacı olmak, kadın olarak yapabileceklerimiz, kadın olarak siyasi partilerin işbirliği ve kadının azınlıkta hissetmesini nasıl kırabiliriz soruları üzerinden ilerleyecek bir söyleşi programı gerçekleştireceğiz. Söyleşimize partinizin kadın kolları, kadın yönetim kurulu üyeleri ve kadın gençlik kolları üyeleri, kadın meclis üyesi, meclis üyesi adaylarınız ve belediye başkan adaylarının eşleri ve kadın muhtar adaylarını bekleriz.

Yerel Yönetimler Danışmanı, İletişim Uzmanı ve Kadıköy Belediyesi Meclis Üyesi Ebru Peştereli’nin konuşmacı olacağı panel 8 Aralık 2018 saat 11.00’de dernek binasında yapılacak.”

Önceki İçerikHedefimiz kaliteyi yükseltmek
Sonraki İçerikALKÜ EAH’den anlamlı gezi