Bana etmediği küfür kalmadı

Sanatçı Yılmaz Morgül, katıldığı canlı yayında yıllardır küs olduğu Ebru Gündeş'e sitem ederek onu asla affetmeyeceğini anlattı.
Yılmaz Morgül

Sanatçı Yılmaz Morgül, katıldığı canlı yayında yıllardır küs olduğu Ebru Gündeş’e sitem ederek onu asla affetmeyeceğini anlattı.

Sanatçı Yılmaz Morgül, Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konu oldu. Morgül, meslektaşı Ebru Gündeş’le nasıl küstüklerini anlatırken onu asla affetmeyeceğini söyledi.

Yılmaz Morgül, Ebru Gündeş’le yıllar öncesine dayanan küslüklerini şu sözlerle anlattı: “Biz aynı şirketteydik ve ilk gazino çalışmamızdı. Gündeş, Fahrettin Aslan beni çağırdığında ‘Yılmaz beni de söyle’ dedi. O benden iki yıl önce albüm çıkararak piyasaya çıktı. Fahri Bey’e söyledim cevap vermedi. Sonra ben Fahri Bey’in yaptığı kadroyu beğenmedim ve tek bir isteğim var İbrahim Tatlıses’le çalışmak dedim. Sonra Ebru Gündeş, ‘Ben de karoda olayım hatta dönüşümlü olarak sahne yapalım’ dedi. İbrahim (Tatlıses) abiye söyledim oda tamam dedi.

“BANA YAPMADIĞINI BIRAKMADI”

Çalışmamızın birinci haftasından itibaren benim assolist olmamla ilgili bir karar alındı. Ebru Gündeş de İbrahim Tatlıses’ten önce çıkmaya başladı. Bu karar verildikten sonra bana yapmadığını bırakmadı. çok şeyler yaptı ben anlatamam. Bana yakışmayacak küfürler edildi. Ben bu yüzden kendisine çok kırgınım ve hiçbir zamanda affetmeyeceğim. İbrahim Bey sahneye çıkacaktı Ebru Gündeş iki eser daha fazla okudu. İbrahim Bey bana gelerek ‘solistliğini yap’ dedi. Bende güzel bir dille kağıda yazı yazarak İbrahim Bey burada sinirlendi diyerek sahneden inmesini söyledim. Gazino adabı böyledir.

“ASLA AFFETMEYECEĞİM”

Herkesin orkestralarının olduğu bir lobi düşünün. Sahnede sanki beni onu zorla indirmişim gibi bir sahneden inişi var ki İbrahim Tatlıses bile bana sus işareti yaptı. Ebru Gündeş bütün orkestranın içinde ‘Sen kimsin?’ diyerek ağza alınmayacak küfürler etti. Onu asla affetmeyeceğim. İyilik yapıyorsun kötülük buluyorsun.

Önceki İçerikAlişan’dan vergi iddialarına sert tepki
Sonraki İçerikKural ihlali yapan Aleyna Tilki’ye Twitter’dan şok