İntizar sessizliğini bozdu

İntizar sessizliğini bozdu
İntizar sessizliğini bozdu

Mustafa Ceceli’nin boşandığı eşi Sinem Gedik’le eşcinsel ilişki görüntüleri ortaya çıkan İntizar, sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından vereceği konser ile ilgili bilgi veren şarkıcı, gönderisine yapılan takipçi yorumlarına sert cevap verdi.

 

İNTİZARRRRRRRRRRR

Türkiye’nin gündemine damga vuran Sinem Gedik- İntizar ilişkisinden sonra sessizliğie bürünen şarkıcı İntizar, günler sonra sosyal medya hesabından ilk kez paylaşım yaptı. Uşak’ta Sivaslı gurbetçilere vereceği konser ile ilgili bilgi paylaşan şarkıcının gönderisine yorum yağdı. Bazı takipçileri İntizar’a destek çıkarken, bazıları ise adeta şarkıcıyı topa tuttu.

sinem-gedik-le-escinsel-goruntuleri-ortaya-cikan-11118219_8168_m

ELEŞTİRİLERE DAYANAMADI
Şarkıcı Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’le İntizar’ın eşcinsel ilişki görüntülerini, velayet davası dosyasına eklendikten sonra basına sızan görüntüler gündeme bomba gibi düşmüştü. Olayla ilgili Sinem Gedik avukatı aracılığıyla açıklama yapmayı tercih etmiş, şarkıcı İntizar ise konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklama yapmış sonrasında sessizliğe bürünmüştü. Haklarını hukuki yoldan halletmeye çalışan şarkıcı İntizar günler sonra paylaşım yaptı. İntizar’ın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi. Ancak paylaşıma gelen ağır yorumlara dayanamayan İntizar takipçilerine sert cevaplar verdi.

İşte o paylaşım;

sinem-gedik-le-escinsel-goruntuleri-ortaya-cikan-11118219_6501_m

sinem-gedik-le-escinsel-goruntuleri-ortaya-cikan-11118219_3017_m

Önceki İçerikDünya iyimize annesinden lüks hediye
Sonraki İçerikMurat Arkın’dan usta oyuncunun hayranlarına iyi haber