İrem Derici sahnelere döndü

İrem Derici sahneye geri döndü
İrem Derici sahneye geri döndü

Verdiği aşırı kilolar nedeniyle sağlığı bozulan ve uzun süredir tedavi gören ünlü şarkıcı İrem Derici, sahnelere dönerek hayranlarını sevindirdi.

İrem Derici

Geçitiğimiz gece Berkay’ın Harbiye’deki konserine konuk sanatçı olarak katılan Derici’nin kilo aldığı ve toparlandığı görüldü. Konser sırasından Derici’yi kucağına alan ünlü şarkıcı Berkay, renkli görüntüler oluşturdu. Ayrılacakları iddia edilen Okan Kurt ve Demet Akalın da konseri birlikte izledi.

İrem Derici-2

Konser sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan güzel şarkıcı, zor günleri geride bıraktığını belirterek “Tedavim devam ediyor. İlaç tedavisi görüyorum. 1 ay daha ilaç kullanacağım. Hastane sürecinde 4 kilo aldım. Geri kalan 4 kiloyu da bana Berkay ve eşi aldıracak” dedi. Derici, bundan böyle kendisine çok daha iyi bakacağını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “Bundan sonra uykuma, yediğime ve içtiğime çok dikkat edeceğim. Benim işim şarkı söylemek. Kendime ‘Eğer Allah’ın bana verdiği bu sesi kaybedersem kendimi asla affetmem’ dedim. Yaşadıklarımdan bu dersi çıkardım.”

İrem Derici, Berkay

Önceki İçerikLöküs’te sezonun bitişini kutladılar
Sonraki İçerikMonroe’nin pozları satışa çıktı