İrem Derici’den şaşırtan açıklama

İrem Derici Alanya'dan ev satın alacak
İrem Derici Alanya'dan ev satın alacak

Önceki gün stüdyo çıkışı görüntülenen ünlü şarkıcı İrem Derici, kazandığı paraları kliplerine harcadığını, başını sokacak bir evinin de olmadığını söyledi.

İrem Derici Alanya'dan ev satın alacak
İrem Derici Alanya’dan ev satın alacak

Şarkıcı İrem Derici önceki gün stüdyo çıkışı görüntülendi. Derici kendisini bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtladı. Her şarkısı listelerde birinci olan Derici, bütün kazancını kliplerine harcadığını bundan dolayı da başını sokacağı bir evinin olmadığını söyledi.

“İŞİME YATIRIM YAPA YAPA BİR HAL OLDUM”

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan İrem Derici özel hayatı hakkında şunları söyledi: “İşime yatırım yapa yapa bir hal oldum. İleride albümlerinden prefabrik ev yapacağım. Ben işletmeden anlamam. Ticaretten hiç anlamam. Pazarlık bile yapamam. Annem bana çok kızıyor ’31 yaşına geldin, bir evin bile yok. Paraları kliplere saçıyorsun.’ diyor. Senin evinde benim bir odam var mı? Tamam problem ne. Dünyanın bin bir türlü hali var’ diyorum.

İrem Derici

“BAŞIMI SOKACAK BİR EVİM YOK”

‘Hayat akıyor. Ben akıntıya dur diyemem ki… Ben seyyah gibi bir kadınım. Bir ev alırsam oraya tutulup kalmak zorunda kalacağım. Başımı sokacak evim yok. Annemin evinde bir odam var. Gider orada kalırım.”

Önceki İçerikMerve Sevi’den kuliste ilginç paylaşım
Sonraki İçerikMetin Hara’dan aşkına romantik paylaşım