İrem Helvacıoğlu rolü için psikolojik destek aldı

İrem Helvacıoğlu rolü için psikolojik destek aldı
İrem Helvacıoğlu rolü için psikolojik destek aldı

‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan İrem Helvacıoğlu, canlandırdığı karakteri daha iyi anlamak adına psikolojik destek aldığını açıkladı.

İrem Helvacıoğlu
İrem Helvacıoğlu

Çekimleri Trabzon’da devam eden ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin güzel oyuncusu İrem Helvacıoğlu, rolüne hazırlanırken psikolojik destek aldı.

İrem Helvacıoğlu
İrem Helvacıoğlu

Dizide ‘Nefes’ karakterine hayat veren oyuncu, “Nefes para karşılığı satılarak şiddete maruz kalan bir kadın. Ama o kadar güçlü bir kadın ki bulunduğu duruma boyun eğmiyor ve ayakta durmaya çalışıyor. Benim için ‘Nefes’i canlandırmak çok zorlayıcı oldu. Onu hissedip anlayabilmek için psikolojik destek aldım” dedi.

İzleyiciye kadının gücünü bir kez daha hissettirecek olan ‘Sen Anlat Karadeniz’, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan ‘Nefes’ ile onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkını anlatıyor. Yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav otururken, senaryo Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’e ait. Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla dikkati çekiyor.

Önceki İçerikDavut Güloğlu’na icra şoku
Sonraki İçerikCem Yılmaz hakkında suç duyurusu