İş adamı Yılmaz Ulusoy’dan 14 Şubat’ta çifte kutlama

Yılmaz Ulusoy 14 Şubat'ta doğum günü
Yılmaz Ulusoy 14 Şubat'ta doğum günü

Ünlü iş adamı Yılmaz Ulusoy, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne denk gelen doğum gününü sanatçı dostlarıyla birlikte kutladı. 14 Şubat’ta çifte kutlama yapan Ulusoy, 77 yaşına girdi. Tüm yaşamı boyunca sanatın ve sanatçının dostu olan duayen işadamı Yılmaz Ulusoy, yeni yaşını da dostlarıyla birlikte kutladı.

Yılmaz Ulusoy 77. yaşını dostlarıyla kutladı -5

14 Şubat Sevgililer Günü’nde 77 yaşına giren ünlü işadamı doğun gününü ilk önce holding çalışanlarıyla daha sonra da her biri sanat dünyasının usta ismi olan sanatçı dostlarıyla Levent’teki holding binasında verdiği doğum günü partisinde kutladı.

Emel Sayın, Ümit Tokcan, Oktay Ekşi, Berhan Şimşek, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Mukaddes Akça, Metin Akpınar, Erhan Yazıcıoğlu, İzzet Günay, Cüneyt Arkın, Berhan Şimşek, Mukaddes Akça, Yalçın Kaftanoğlu, Namık Kemal Şentürk, Necip Sarıcı ve Kenan Öner gibi alanında zirveye çıkmış yakın dostlarının davetli olduğu doğum günü buluşması oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Geçmişe dair anekdotların ve hatıraların birbiri ardına anlatıldığı buluşmada Yılmaz Ulusoy zaman zaman duygu dolu anlar yaşadı.

Yılmaz Ulusoy 77. yaşını dostlarıyla kutladı -6

Sevgililer Günü gibi çok özel bir günde 77 yaşına giren ünlü işadamı, kutlama partisinin finalinde dostlarına hitaben, “Sevgililer gününün anlam ve güzelliği bu günü arkadaşı, dostu, sevgilisi, eşi veya ailesi ile birlikte içten kutlayanların yaşadıkları mutluluklarda yansımaktadır. Gönlü sevgi dolu olan ve her varlığı ayırt etmeksizin seven, olgun, bilge, aydın insan her yıl yaş alır. Ama ihtiyarlamaz. Gönlü, aklı, bilinci her daim tazedir. Sevgililer gününüzü kutlarım” dedi.

Yılmaz Ulusoy 77. yaşını dostlarıyla kutladı -4

Yılmaz Ulusoy 77. yaşını dostlarıyla kutladı -3
Yılmaz Ulusoy, Cüneyt Arkın

Yılmaz Ulusoy 77. yaşını dostlarıyla kutladı -2

Yılmaz Ulusoy 77. yaşını dostlarıyla kutladı

Yılmaz Ulusoy, Emel Sayın
Yılmaz Ulusoy, Emel Sayın

Önceki İçerikALKÜ öğrencilerinin TÜBİTAK başarısı
Sonraki İçerik‘Grand Prix Alanya Uluslararası 1.2 Yol Yarışı’ yapılacak