Işın Karaca’dan magazin gündemini sarsan iddia

Işın Karaca'dan magazin gündemini sarsan iddia

Şarkıcı Işın Karaca, katıldığı magazin programında “İrem Derici biz daha boşanmadan eski eşim Sedat’a evlenme teklifi etti” dedi.

Işın Karaca'dan magazin gündemini sarsan iddia

Eski evliliği hakkında konuşan Karaca, magazin gündemini sarsacak bir iddia ortaya attı. 5 yıl sonra açıklamalarda bulunan Karaca programa katılan Işın Karaca, Sedat Doğan’la İrem Derici’nin ilişkisi olduğunu söyledi.

“İREM, KOCAMA EVLİLİK TEKLİFİ ETTİ”

Programda herkesi şaşırtan açıklamalar yapan Karaca, şöyle konuştu: “Sedat’la evlendiğimde imzayı attığım an annemin haklı çıktığını anladım. Babamın hasta olduğu dönemler çok zordu. Biz Sedat’la boşanmamıştık daha. Bir gece bir arkadaşım İrem Derici’nin Facebook hesabındaki bir fotoğrafı gönderdi. O fotoğrafta İrem Derici ve Sedat el ele tutuşuyordu. O gün artık dedim ki, ‘Hayat çok sert ve çok acımasız, insanı çok yaralayan bir şey’. Ben kimseyi kimseye kötülemedim. İrem Derici, Sedat’a evlenme teklifi etmiş. İrem Derici bizim evli olduğumuzu da biliyordu.

Işın Karaca'dan magazin gündemini sarsan iddia

“İREM’İN SESİNİ, AHLAKINI SEVMİYORUM”

Ben sadece benim gözlerime bakmalarını bekliyorum. İrem Derici’yi ben de sevmiyorum. Onun sesini, şarkılarını ve ahlaki olarak da beğenmiyorum. Hiç kimse sütten çıkmış ak kaşık değil tabii. Ama hepimizin değerleri başka.

Işın Karaca'dan magazin gündemini sarsan iddia

“KARŞILAŞIRSAK GÖZÜNE BAKMAK İSTERİM”

İrem genelde benim sahne aldığım yerlerde sahne almıyor. Karşılaşsak hiçbir şey yapmam. Onun gözüne bakmak isterim. Bir insanın gerçek duygusunu anlamak için gözüne bakmak lazımmış”

Önceki İçerikOyunculuk tekliflerini geri çeviriyor
Sonraki İçerikKış eğlenceleri hız kesmiyor