Ivana Sert yeniden beyazperdede

Ivana Sert alay konusu

Modanın aranan ismi ünlü ikoncan Ivana Sert, iki yıl aradan sonra beyazperdeye geri dönüyor.

Ivana Sert
Ivana Sert

‘Karımı Gördünüz mü’ isimli komedi filminde baş rolü ünlü komedyen Peker Açıkalın ile birlikte paylaşacak olan İvana Sert, yeni sinema filmi heyecanını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Ivana Sert 2

‘Karımı Gördünüz mü’ isimli komedi filmiyle ekranlara dönecek olan ünlü güzel, filmde ünlü ve zengin bir iş adamı olan Rıfkı (Peker Açıkalın)’ın şımarık ve seksi karısı Süreyya’yı canlandıracak olan ünlü isim filmin çekimleri için oyunculuk dersleri almaya başladı. Çekimler için çok heyecanlı olduğunu belirten Sert, filmde Peker Açıkalın gibi bir isimle başrol oynamaktan gurur duyduğunu dile getirdi. Peker Açıkalın’ın oyunculuğunu çok beğendiğini ve ona çok güldüğünü de belirten Ivana Sert, Ekim ayında Antalya’da başlayacak filmin çekimleri için birkaç gün sonra Antalya’ya gidecek.

Peker Açıkalın, Ivana Sert

Senaryosu Bülent Pelit tarafından kaleme alınan ‘Karımı Gördünüz mü?’ filminin yapımcılığını Aras Yapım ve Apple Box birlikte üstlenirken yönetmen koltuğunda ise yine Bülent Pelit oturuyor. Filmin diğer oyucuları için cast çalışmalarına devam eden yapım ekibi, filmde sürpriz oyuncuların da yer alacağının bilgisini verdi.

Önceki İçerikKent Konseyi Alanya gündemini değerlendirdi
Sonraki İçerikNikahları kıyıldı