Seçkin Piriler, Kaan Tangöze’den şikayetçi oldu

Seçkin Piriler, dün akşam polise giderek eski eşi solist Kaan Tangöze'den şiddet ve tehdit gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu.

Seçkin Piriler, dün akşam polise giderek eski eşi solist Kaan Tangöze’den şiddet ve tehdit gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu.

Model Seçkin Piriler eski eşi Kaan Tangöze’den şiddet gördüğünü söyleyerek avukatı Ayşegül Mermer ile birlikte dün akşam soluğu Etiler Polis Karakolu’nda aldı. Piriler, Tangöze’nin darp, hakaret, tehdit, şantaj suçlarından cezalandırılması için şikayette bulundu.

DAVADAN VAZGEÇMEYİNCE DÖVÜLDÜ İDDİASI

Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze’nin eşi Kıvılcım Ural’a açtığı davayı geri çekmesi için dün gece 2016 yılında boşandığı eski eşi manken Seçkin Piriler’in evine gittiği iddia edildi. Piriler, davadan vazgeçmeyeceğini söylediği için ünlü solistin kendisini 2 çocuğunun önünde darp ettiğini öne sürdü.

Seçkin Piriler kavga sonrası avukatı Ayşegül Mermer ile birlikte Etiler Polis Karakolu’nda giderek şiddet gördüğünü iddia ettiği Tangöze’den darp, hakaret, tehdit, şantaj suçlarından cezalandırılması için şikayette bulundu.

“KONUŞMALARIMIZI İFŞA EDERİM DİYE ŞANTAJ YAPTI”

Seçkin Piriler, karakolda verdiği ifadesinde şunları söyledi:

“7 Mayıs 2019 saat 17 sularında eski eşim Rıza Kaan Tangöze, oğlumu eve getirdi. Evimde misafir olan Zeynep Su Pehlivan olduğu için Kaan’a evime girmemesi söyledim ama Kaan çocuk odasına girdi. Bana ‘Kıvılcım’a açtığın davayı geri çek yoksa seninle mesajlaşmalarımızı bilirkişi eşliğinde yayınlar, sana karşı dava açarım ve bütün konuşmalarımızı ifşa ederim’ diyerek şantaj yaptı. Bende kendisine evi terk etmesini söyledim. Kaan ise ‘bu ev benim, yediğin yemek bile benim paramla alınıyor’ diyerek hakaretler etti.

“YÜZÜME VURMA DİYE YALVARDIM”

Evde gitmesini söyleyerek arkamı döndüğümde sırtıma tekme ve yumruk attı. Arkadaşım araya girerek ‘çocukların yanında yapma’ dedi. Kaan ise Zeynep’e de vurmaya başladı. Araya ben girdim ve ‘yüzüme vurma’ diye yalvardım. Sonra evde çıkıp aşağı indiğinde ‘Çocukları senden alacağım göreceksin’ diye bağırdı.

MORLUKLAR DİKKAT ÇEKTİ

Çıkışta gazetecilere görüntü vermek istemeyen ve aracına binen Piriler, soruları yanıtsız bıraktı. Karakol çıkışında hastaneye giden Piriler’in suratında morluk olduğu görüldü.

Önceki İçerikAzeri gelin aldık
Sonraki İçerikSakine Nesibe Zamanoğlu’ndan hem gösteri hem ödül töreni