Kadir İnanır iyileşir iyileşmez dostuna koştu

Türk sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yattığı hastaneden taburcu olur olmaz ilk ziyaretini bırakmayan 40 yıllık dostu işadamı Yılmaz Ulusoy’a yaptı.
Türk sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yattığı hastaneden taburcu olur olmaz ilk ziyaretini bırakmayan 40 yıllık dostu işadamı Yılmaz Ulusoy’a yaptı.

Türk sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır,  geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yattığı hastaneden taburcu olur olmaz ilk ziyaretini bırakmayan 40 yıllık dostu  işadamı Yılmaz Ulusoy’a yaptı.

 

Kadir İnanır iyileşir iyileşmez dostuna koştu-1
Usta oyuncu Kadir İnanır hastaneden çıkar çıkmaz ilk ziyaretini kendisini yalnız bırakmayan dostu işadamı Yılmaz Ulusoy’a yaptı.

Türkiye’nin önde gelen işadamlarından Yılmaz Ulusoy ve Türk sineması’nın yaşayan efsanesi Kadir İnanır’ın 40 yıla yaklaşan dostluğu son dönemde takdire şayan bir testten geçti.Yakın dostlar geçen 40 yıl boyunca iki elleri kanda olsa birbirlerini sevinçte de üzüntüde de asla yalnız bırakmadı. Özellikle Kadir İnanır’ın sevenlerini oldukça endişelendiren son rahatsızlığında ünlü işadamı Yılmaz Ulusoy hem sabah hem akşam hiç aksatmadan her gün yakın dostunu tedavi gördüğü Fulya Acıbadem’de ziyaret etti. Hastane ziyaretlerini bir gün aksatmayan Ulusoy, Kadir İnanır’ın hastaneden taburcu edildiği gün ise çok önemli bir iş toplantısı nedeniyle Londra’daydı. Bu sevinçli günde arkadaşının yanında olamadığı için bir hayli üzülen Ulusoy, İstanbul’a dönüşünde ise bir sürprizle karşılaştı. İnanır, hastaneden çıkışının ardından ayaklanır ayaklanmaz ilk ziyaretini Ulusoy’un ofisine yaptı. Levent’teki Yılmaz Ulusoy Holding merkezine gelen İnanır’ın sürprizi ünlü işadamını çok mutlu etti.

“Melekle karşılaşmak olmak çok güzel”

Yılmaz Ulusoy Holding’e gelerek sürpriz yapan Kadir İnanır da bir sürprizle karşılaştı. Levent’teki merkezde Yılmaz Ulusoy’un kendisi gibi başarılı bir işadamı olan oğlu Mehmet Ulusoy’dan torunu Naz da dedesini ziyarete gelmişti. Kadir İnanır, eline doğan ve oğlu gibi sevdiği Mehmet Ulusoy’un kartpostallardan fırlamış güzellikteki kızı Naz’ı severken, “Hastane sıkıntılarının üzerine dışarıda olmak, hele de ilk sokağa çıktığım gün bu melekle karşılaşmış olmak çok güzel” dedi.

Nisan-Mayıs’ta Karadeniz turunda olacaklar

Her ikisi de Karadenizli olan Yılmaz Ulusoy ve Kadir İnanır buluşmada uzun süredir planladıkları Doğu Karadeniz turunu da konuştular.  İnanır ve Ulusoy, yakın dostları olan sanatçı ve işadamlarından oluşan bir grupla uzun ve keyifli bir kültür turu yapmak istiyorlar. Bu ziyarette yapacakları turun detaylarını da konuşan iki yakın dost, soğukların ve yağış sezonunun bitmesinin ardından sıcaklar başlamadan nisan sonu mayıs başı gibi her detayı titizlikle planlanan bu seyahat organizasyonunu gerçekleştirecek.

Önceki İçerikFit kahvaltıda buluştular
Sonraki İçerikÜnlü sanatçıdan ‘Sanat müziği’ çağrısı