Kadir ve Neslihan’dan örnek davranış

neslihan-atagül,-kadir-doğulu
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, kamp eşyalarını alarak gözlerden uzak bir koyda tatil yaptı. Doğulu bir ara etraftaki çöpleri toplarken Neslihan'da kendi eşyalarını topladı.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, kamp eşyalarını alarak gözlerden uzak bir koyda tatil yaptı. Doğulu bir ara etraftaki çöpleri toplarken Neslihan’da kendi eşyalarını topladı.

cadir-kurarak-kamp-tatili-yapan-neslihan-atagul-11096936_1031_m

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül,Muğla’nın Akyaka ilçesinde objektiflere takıldı. Sahilde yürüyüş yapan çift, daha sonra ayarladıkları bota binerek, rotayı gözlerden uzak bir koya çevirdi. Yanlarında götürdükleri kamp eşyalarıyla dikkat çeken ikili, uzun süre güneşin ve doğanın tadını çıkardı. Denize girmeyen çiftten Doğulu bir ara etraftaki çöpleri topladı.

cadir-kurarak-kamp-tatili-yapan-neslihan-atagul-11096936_6452_m

ETRAFTAKİ ÇÖPLERİ TOPLADI
Doğulu, bir ara eline aldığı çöp poşetiyle, koyda bulunan çöpleri toplarken, eşi ise etraftaki eşyalarını topladı. Sık sık eşiyle şakalaşan Doğulu, bir ara Atagül’e el şakası yaptı. Doğulu, çöp torbasını kolunun altına alırken, Atagül kamp eşyalarını taşıdı. İkili, geldikleri botla koydan ayrıldı.

cadir-kurarak-kamp-tatili-yapan-neslihan-atagul-11096936_9802_m

neslihan-atagül,-kadir-doğulu,-kamp

Önceki İçerikÇisem 24 oldu
Sonraki İçerikDemet Akalın ver yansın etti