Kahkaha dolu düğün

Kahkaha dolu düğün
Kahkaha dolu düğün

Kerem Sidar ve Dr. Nihan Saldıraner’in son derece şık bir atmosferde gerçekleşen düğün törenlerine, damadın heyecanı, esprileri ve kahkahalar damga vurdu

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya International Rotary Kulübü Eski Başkanı Turizmci Kerem Sidar ile Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Nihan Saldıraner, muhteşem bir düğün ile evliler kervanına katıldı. Haydar Pasha Otel’deki düğün, açık alanda yapılan nikah töreni ile başladı. Günbatımı eşliğinde yapılan nikah töreninde nikah memuru Ali Yenialp’in, damadın adını okurken “Kerem” yerine sürekli “Ekrem” demesi kahkaha tufanının başlangıcıydı. Asıl kahkahalar ise mikrofon damada uzatılınca patladı. Nikah memurunun “Adınız, soyadınız?” sorusunu “Evlenmek istiyor musunuz?” diye algılayan damat Kerem Sidar, yüksek sesle “Evet” diye bağırdı. Adını söylemesi gerekirken “Evet” diyen damadın heyecanı tüm davetlileri kahkahaya boğdu.

DÜĞÜNÜN SÜRPRİZİ

Nikah töreninin ardından otelin alt katında bulunan gala salonuna geçen davetliler, zengin menülü bir akşam yemeği ile ağırlandı. Damat ve gelinin ilk dansları da düğünün unutulmazları arasındaydı. Düğünün sürprizi ise sanatçı Erkan Güleryüz oldu. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Erkan Güleryüz, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Müzik ve dans eşliğinde geç saatlere kadar devam eden düğün, Alanya’nın hafızalara kazınan düğünleri arasındaki yerini aldı.

Nihan ve Kerem Sidar
Nihan ve Kerem Sidar

 

Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar

03

04

05

Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar
Nihan ve Kerem Sidar

 

Elvan Güneş Mehmet Dahaoğlu Nihan ve Kerem Sidar
Elvan Güneş Mehmet Dahaoğlu Nihan ve Kerem Sidar
Suat ve Nuran Çavuşoğlu
Suat ve Nuran Çavuşoğlu
Can Kamburoğlu Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar
Can Kamburoğlu Nihan ve Kerem Sidar

 

10

11

12

13

14

15

teyfik dizdaroğlu Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar
Teyfik Dizdaroğlu Nihan ve Kerem Sidar

 

Naz-Aycan Fenercioğlu Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar
Naz-Aycan Fenercioğlu Nihan ve Kerem Sidar

 

18

Eda ve Başar Coşkun
Eda ve Başar Coşkun

 

20

Erkan Güleryüz
Gecede Erkan Güleryüz sahne aldı

22

kapak-fotoğrafı

Önceki İçerikDijital Dünya’nın Kapıları Waldorf’ta Aralanıyor
Sonraki İçerikGeleneksel düğün