Kahkaha dolu düğün

  Kahkaha dolu düğün
  Kahkaha dolu düğün

  Kerem Sidar ve Dr. Nihan Saldıraner’in son derece şık bir atmosferde gerçekleşen düğün törenlerine, damadın heyecanı, esprileri ve kahkahalar damga vurdu

  Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya International Rotary Kulübü Eski Başkanı Turizmci Kerem Sidar ile Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Nihan Saldıraner, muhteşem bir düğün ile evliler kervanına katıldı. Haydar Pasha Otel’deki düğün, açık alanda yapılan nikah töreni ile başladı. Günbatımı eşliğinde yapılan nikah töreninde nikah memuru Ali Yenialp’in, damadın adını okurken “Kerem” yerine sürekli “Ekrem” demesi kahkaha tufanının başlangıcıydı. Asıl kahkahalar ise mikrofon damada uzatılınca patladı. Nikah memurunun “Adınız, soyadınız?” sorusunu “Evlenmek istiyor musunuz?” diye algılayan damat Kerem Sidar, yüksek sesle “Evet” diye bağırdı. Adını söylemesi gerekirken “Evet” diyen damadın heyecanı tüm davetlileri kahkahaya boğdu.

  DÜĞÜNÜN SÜRPRİZİ

  Nikah töreninin ardından otelin alt katında bulunan gala salonuna geçen davetliler, zengin menülü bir akşam yemeği ile ağırlandı. Damat ve gelinin ilk dansları da düğünün unutulmazları arasındaydı. Düğünün sürprizi ise sanatçı Erkan Güleryüz oldu. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Erkan Güleryüz, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Müzik ve dans eşliğinde geç saatlere kadar devam eden düğün, Alanya’nın hafızalara kazınan düğünleri arasındaki yerini aldı.

  Nihan ve Kerem Sidar
  Nihan ve Kerem Sidar

   

  Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar

  03

  04

  05

  Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar
  Nihan ve Kerem Sidar

   

  Elvan Güneş Mehmet Dahaoğlu Nihan ve Kerem Sidar
  Elvan Güneş Mehmet Dahaoğlu Nihan ve Kerem Sidar
  Suat ve Nuran Çavuşoğlu
  Suat ve Nuran Çavuşoğlu
  Can Kamburoğlu Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar
  Can Kamburoğlu Nihan ve Kerem Sidar

   

  10

  11

  12

  13

  14

  15

  teyfik dizdaroğlu Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar
  Teyfik Dizdaroğlu Nihan ve Kerem Sidar

   

  Naz-Aycan Fenercioğlu Nihan Saldıraner ve Kerem Sidar
  Naz-Aycan Fenercioğlu Nihan ve Kerem Sidar

   

  18

  Eda ve Başar Coşkun
  Eda ve Başar Coşkun

   

  20

  Erkan Güleryüz
  Gecede Erkan Güleryüz sahne aldı

  22

  kapak-fotoğrafı