Kaliteye önem verenlerin mekanı: Crazy Horse

Kaliteye önem verenlerin mekanı: Crazy Horse
Kaliteye önem verenlerin mekanı: Crazy Horse

 

Alanya içerisinde yemek, hizmet ve eğlence kalitesinin aynı çatı altında buluşabileceğini düşünmenin zor olduğunu iddia edenlerden misiniz? Kalitesinden yıllardır ödün vermeyerek zor olanı başaran Crazy Horse’u denemediyseniz bu iddianızda ısrarcı olmayın.

crazy horse

Steak house, sushi restaurant, premium bar, lounge bar ve roof bar olmak üzere 5 farklı konsepti Crazy Horse markası altında müdavimlerinin beğenisine sunan mekan, aynı zamanda dileyenlere Juice & Friends’in sağlıklı ve detoks ürünlerini de alternatif bir seçenek olarak sunuyor.

“Ben et severim” diyenlere:

Yıllara dayanan deneyimi ile steak sevenlerin iyi bildiği bir adres olan Crazy Horse’un menüsünde isteğe bağlı olarak 200 gramdan 450 grama kadar alternatifler sunuluyor. Deneyimli şefleri sayesinde damak çatlatan bir lezzet sunumu yapan mekan, servisteki kalitesiyle de bu sunumu taçlandırıyor.
crazy horse

Alanya’da sushi mi?

Alanya’nın bugüne kadar sushi konusunda geri kaldığını söyleyenler “Alanya’da sushi mi?” diyerek ön yargılı bir yaklaşım sergileyebilirler. Önyargıları yıkmak için Crazy Horse’daki sushi menüsünden bir kaç seçenek denemek, belki bu yargıların değişmesini beraberinde getirebilir.
crazy horse

Premium Bar

Crazy Horse’un içecek seçeneklerine bakıp “Sadece kuş sütü eksik” denilebilir. Dünyanın dört bir tarafından bir çok markayı burada bulmak mümkün. Bardaki rafların ışıltısı, renkliliği ve zenginliği arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bardaki kokteylleri ve barmenlerin hünerlerini görünce Premium ismini hakkıyla taşıdığına şahit olacaksınız.
crazy horse

Lounge tadında

Crazy Horse’un ikinci katında hizmet veren Lounge Bar, müzik tarzı, eğlencesi ve ortamı ile sizi alıp götürebilir. Saatin akışına göre müziğin ritminin değiştiği bu bölümde özel kutlamalarınızı, partilerinizi de organize edebilirsiniz. Lounge Bar, samimi ve sıcak bir atmosferde unutulmaz eğlencelere imza atıyor.
crazy horse

Roof’ta akşam keyfi

Crazy Horse’un teras katında hizmet veren Roof, adından da anlaşılacağı gibi bol manzaralı ve açık havada keyif yapılabilecek bir ortama sahip. Nargile sevenlerin bol çeşit bulabileceği Roof’ta yaz akşamlarının keyfini hafif esinti eşliğinde çıkarabilirsiniz. Sadece akşamları değil, günbatımı saatlerinde de buranın keyfi bir başka.
crazy horse

crazy horse

crazy horse

Önceki İçerikDemir Asansör İftar’da buluştu
Sonraki İçerikİYİ Parti’nin genç sesi: Fatih Uyar