Kerimcan Durmaz hapse girebilir

Medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın yanlışlıkla paylaştığı video sonrası tepkiler çığ gibi büyürken ünlülerin avukatı Aslı Hatemi,
Kerimcan Durmaz

Medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın yanlışlıkla paylaştığı video sonrası tepkiler çığ gibi büyürken ünlülerin avukatı Aslı Hatemi, “Teşhirciliğin 6 aydan 5 yıla kadar hapis cezası vardır” dedi.

Uçağın tuvaletinde cinsel organını gösterdiği iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen Kerimcan Durmaz’ın teşhircilikten hapse girebileceği iddia edildi.

Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kerimcan Durmaz’ın uçağın tuvaletinde cinsel organının fotoğrafını çekerek Instagram hesabından paylaştı. Yaptığı hatayı fark eden Durmaz, fotoğrafı hemen kaldırdı. Kerimcan Durmaz’a olaydan sonra büyük tepki geldi.

“GÖRÜNTÜ İHBAR KABUL EDİLEBİLİR”

Sosyal medyada tepki yağmuruna tutulan uygunsuz paylaşım hakkında 2. Sayfa programına telefonla bağlanan avukat Aslı Hatemi, ünlü fenomen hakkında, “Bu ciddi bir suç, suçun tanımı ise alenen hayasız harekette bulunmak. 6 ay ile 5 yıl arası cezası var. Hapis kararı çıkabilir. Savcılık bu görüntüyü ihbar kabul edip soruşturmaya başlayabilir” açıklamasında bulundu.

Önceki İçerikMüjde Uzman görüntü alınınca tehdit etti
Sonraki İçerikDilber Ay aramızdan ayrıldı