Kibariye’nin eşi sarışın kadınla sarmaş dolaş yakalandı

Kibariye'nin eşi sarışın kadınla sarmaş dolaş yakalandı
Kibariye'nin eşi sarışın kadınla sarmaş dolaş yakalandı

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin eşi Bodrum’daki bir beachte sarışın bir kadınla sarmaş dolaş görüntülendi.

Kibariye'nin eşi sarışın kadınla sarmaş dolaş yakalandı

Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık’ın (37) ihaneti ile sarsılmıştı. Ali Küçükbalçık Bodrum-Yalıkavak’taki Tren Beach’te sarışın bir kadınla sarmaş dolaş görüldü.

Bu krizin üstüne Ali Küçükbalçık’ın borçları yüzünden evlerine haciz de geldi. Her şeyi unutmak için Bodrum’daki yazlığına çekilen Kibariye, “Kocama güveniyorum. Şimdilik kofti bir durum yok. Ama yakalarsam affetmem. Ya da benim yerime paparaziler yakalayıp çeksin” demişti.

Kibariye'nin eşi sarışın kadınla sarmaş dolaş yakalandı

”BİLMEM NELER İÇİN YUVAMI YIKMAM”

Kibariye “Aldatıldığıma dair bazı şeyler kulağıma geldi. Ama ben inanmıyorum. Çünkü gözümle görmedim. Yakalasaydım, amenna. Ya da siz bir kadınla çekseydiniz, kabul. Bilmem neler için yuvamı yıkmam. Yalnız ciddi bir ilişki varsa ayrılırım.” diye konuşmuştu.

”KOFTİ BİR DURUM YOK”

Maddi sıkıntıları da atlattıklarını belirten Kibariye şunları söylemişti: “Ali’nin kumar oynamasına gelince; hatasız kul olmaz. Bazıları zorla yuvamı yıkmaya çalışıyor. Ama ben mutluyum. Her şeyden önce o, kızımın (Birgül) babası. Önemli  olan yanlışlarını tekrarlamaması. Romanca şöyle bir laf vardır; ‘Kofti bir durum yok’. Kısacası her şey yolunda.”

KİBARİYE KOCASINI AFFETTMİŞTİ

Kibariye, ihanet haberlerinin çıktığı ilk zamanlarda “Şu anda kızım ve eşimle evdeyim. Aileme, yuvama sahip çıkıyorum. Kimse mutluluğumuzu bozamaz. Ali’nin bana ihanet ettiğine inanmıyorum. Gözümle görmedim. Umrumda da değil. Aldatmış olsa bile bir iki günlük sevda için boşanmam. Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Önemli olan aşkımız, huzurumuz, sağlığımız. Para kazanılır, borçlar ödenir. Bunlar mesele değil” açıklamasını yapmıştı.

KOCASINA DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ YAPMIŞTI

Kibariye eşini affetmekle kalmadı. Ona bir de doğum günü partisi yapmıştı. Eşinin 37’nci doğum gününü de evlerinde kutlamıştı. Bu gelişme de Kibariye’nin kocasını boşamaktan vazgeçtiğinin ilanıydı.

Kibariye'nin eşi sarışın kadınla sarmaş dolaş yakalandı

Önceki İçerikGökbel Festivali konserlerle başlayacak
Sonraki İçerikDidem ve Mustafa’nın nikahları kıyıldı