KİP Alanya Mağazası kalabalık bir törenle açıldı

Türkiye’nin ilk klasik erkek giyim markalarından biri olan KİP’in Alanya mağazası, çok sayıda davetlinin katıldığı kalabalık bir törenle açıldı

Alanya’da uzun yıllardır erkek giyim sektöründe hizmet veren Hasan Düşünceli, KİP markasını Alanya’ya kazandırdı. Deneyim ve tecrübesini kendi mağazasında sunacak olan Hasan Düşünceli, KİP Mağazası’nın açılışında tüm konuklarıyla yakından ilgilendi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde konuşma yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, markanın Alanya’ya hayırlı olmasını dileyerek, mağaza sahibi Hasan Düşünceli’ye de başarı dilediler.

Duaların ardından, protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesinin kesilmesi ile birlikte mağazayı gezme ve ürünleri inceleme şansı bulan davetliler, açılışa özel 3 günü sürecek olan 20% indirimi de değerlendirdiler. Canlı müzik eşliğinde ikramların yapıldığı açılış töreni akşam saatlerine kadar devam etti.

KİP markası hakkında ALBÜM’e bilgiler veren mağaza sahibi Hasan Düşünceli şöyle konuştu; “Alanya’nın ihtiyacı olan bir markayı getirdiğimizi düşünüyor ve Alanya halkına en iyi hizmeti vermek istiyoruz. 1978 yılında kurulan KİP, yüzde yüz yerli bir markadır. Türkiye’de 59 noktada kendi mağazası vardır. Genel satış noktası olarak da 200 farklı noktada corner olarak satışı vardır. 12 ülkeye ihracat yapmaktadır. Yılda 3 milyon adet üretimi ile dünyada ilk 5 fabrika arasına girmektedir.”

Önceki İçerikErdal Sayi: İnovasyonu önemsemek zorundayız
Sonraki İçerikD’GALA’da “Evet” dediler