Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi tehdit edildi

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı eşi Başak Dizer'in işlettiği kafeyi basan Sinan A. polis tarafından göz altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı eşi Başak Dizer’in işlettiği kafeyi basan Sinan A. polis tarafından göz altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Magazin dünyasının örnek gösterilen çiftleri arasında olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in işlettiği kafe Sinan A. isimli şahıs tarafından basıldı. Ünlü çift, kafelerini basan ve tehditler savuran Sinan A.’dan şikayetçi oldu.

KAPIYI YUMRUKLADI

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, Harbiye’de işlettiği lüks kafesinde tehdit edildi. İddiaya göre, geçtiğimiz aylarda sabah saatlerinde kafeye gelen biri, sinirli bir şekilde mekanın önünde bağırmaya başladı. Kafenin kapısını yumruklayarak içeri girmeye çalışan saldırgandan korunmak için kendilerini içeriyi kilitleyen kafe çalışanları polise haber verdi.

“BAŞAK BURAYA GELECEK”

Saldırgan, “Başak buraya gelecek, o gelene kadar bir yere gitmeyeceğim. Şimdi gitsem de tekrar geleceğim” hakaret ve tehdit içerikli sözler sarf etti. Olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alınan kişi, Harbiye Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü. Bu kişinin, 28 yaşındaki Sinan A. olduğu belirlendi.

BARIŞMAK İSTEMİŞ

İfadesine başvurulan genç kapıyı yumruklamadığını, Başak Tatlıtuğ’un sevgilisiyle arkadaş olduklarını ve kafeye kendisini terk eden sevgilisinin arkadaşıyla konuşmak için kafeye gittiğini anlattı. Daha sonra durumdan haberdar olan Başak Tatlıtuğ ve Kıvanç Tatlıtuğ, bu kişiden şikayetçi oldu. Çiftin şikayeti üzerine savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Önceki İçerikGülben Ergen yeni sevgilisi ile görüntülendi
Sonraki İçerik100. yıl Alanya’da Göksel ile kutlandı