Kıvanç Tatlıtuğ tribünleri coşturdu

kivanc-tatlitug

Ay Yapım imzalı, Show TV’nin heyecanla beklenen yeni dizisi ‘Çarpışma’nın ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Kıvanç Tatlıtuğ’un rol gereği amigoluk yapması izleyiciler tarafından çok beğenildi.

kivanc-tatlitug

Show TV’nin iddialı dizisi Çarpışma’nın 1. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk’un başrollerde oynadığı Çarpışma dizisinin yeni fragmanında, Sarıyer’in amigosu olan Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ) taraftarlara üçlü çektiriyor ve tribünleri coşturuyor.

kivanc-tatlitug

KIVANÇ TATLITUĞ AMİGO OLDU

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla dikkatleri çeken, izleyicileriyle buluşmak için gün sayan ‘Çarpışma’nın yayınlanan ilk fragmanında; Sarıyer Spor’un tutkulu bir taraftarı ve amigosu olan Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ) taraftarlara üçlü çektiriyor ve tribünleri coşturuyor. Kerem de (Alperen Duymaz) tribündeki yerini alıyor. Kadir’in bir çatışmanın, Zeynep’in (Elçin Sangu) muhtemel bir tehlikenin içinde, Veli’nin (Onur Saylak) belki de zamansız bir ziyarette, Cemre’nin (Melisa Aslı Pamuk) araba kullanırken panik halinde görüldüğü sahnelerin yer aldığı fragman, izleyicilerden büyük beğeni topladı ve merak uyandırdı. Başrollerini; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk’un paylaştıkları Çarpışma, etkileyici hikayesiyle Kasım ayında Show TV’de başlayacak. Çarpışma dizisi perşembe akşamları ekrana gelecek.

kivanc-tatlitug

Önceki İçerikVefat haberini alan Tatlıses yasa boğuldu
Sonraki İçerikDemet akalın barışma iddialarını yalanladı