Konser İzmir Marşı ile başladı

Konser İzmir Marşı ile başladı

Alanya Caz Günleri’nin ikinci gününde Sarah Lancman-Giovanni Mirabassi Trio ve Caz ustası Emin Fındıkoğlu ve ekibi iki ayrı konser verdi. Emin Fındıkoğlu ve ekibi konsere İzmir Marşı ile başladı.

Konser İzmir Marşı ile başladı

Alanya Belediyesi tarafından organize edilen ve bu sene 15’incisi düzenlenen Alanya Caz Günleri’nin ikinci günü ünlü caz ustalarının sergilediği performanslar eşliğinde yapıldı. Kızılkule meydanına kurulan konser alanında gerçekleşen konserlerde ilk olarak Sarah Lancman-Giovanni Mirabassi Trio sahne aldı. Caz tutkunlarından büyük beğeni gören grup konser sonunda dakikalarca alkışlandı. Gecenin ikinci konseri ise Türkiye’yi caz müziği ile buluşturan duayen müzisyenlerden Emin Fındıkoğlu ve orkestrası tarafından sanatseverlere sunuldu. Emre Fındıkoğlu ve ekibi konsere İzmir Marşı ile başladı. Konser sonunda caz tutkunları Emin Fındıkoğlu ve ekibini dakikalarca ayakta alkışladı.

Emre-Fındıkoğlu-ve-orkestrası
Emin Fındıkoğlu ve orkestrası
Emre-Fındıkoğlu
Emin Fındıkoğlu
Sarah-Lancman
Sarah Lancman
Sarah-LAncman-invites-giovanni-mirabassi-trio-(94)
Sarah Lancman invites Giovanni Mirabassi konseri sonrası Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, çiçek ve plaket takdim etti.

Yasin-kınay,-Hüseyin-Çelik,-Sema-Eryiğit-Emek,

Sarah-LAncman-invites-giovanni-mirabassi-trio-(3)

Sarah-LAncman-invites-giovanni-mirabassi-trio-(33)

Önceki İçerikRubato hayranlarını coşturdu
Sonraki İçerik4’te 4 kutlaması