Konserde baygınlık geçirdi

Konserde baygınlık geçirdi

Geçtiğimiz gün konserinde baygınlık geçiren şarkıcı Ziynet Sali, hipoglisemi hastalığından dolayı rahatsızlandığını söyledi.

Konserde baygınlık geçirdi

Kısa bir süre önce verdiği Beylikdüzü konserinde bayılıp yere düşen Ziynet Sali, “Hipoglisemi hastalığım var. Sahne öncesi yemek yemeyi sevmiyorum. Diyetle alakalı bir durum değil” dedi.

“KAN ŞEKERİM DÜŞÜNCE BAYGINLIK GEÇİRDİM”

Sali, “Gayet sağlıklıyım ve bomba gibiyim” dedi. Kan şekerinin düşmesi sonucu baygınlık geçirdiğini belirten şarkıcı, “10 dakika sonra kendime geldim. Yedi yıl önce İzmir’de verdiğim konserde de aynı şeyi yaşamıştım” açıklamasını yaptı.

Konserde baygınlık geçirdi

“HİPOGLİSEMİ HASTALIĞIM VAR”

Dengesiz beslenme özelliği olduğunu ve bunun öğrencilik yıllarından kaldığını anlatan Sali, “Hipoglisemi hastalığım var. Başka sağlık sorunum yok. Yoğun bir tempoda çalışıyorum. Sahne öncesi yemeyi sevmiyorum. Her yediğimde rahatsız oluyorum ve şarkı söyleyemiyorum. Diyetle alakalı bir durum değil, hafif şeyler tüketiyorum” şeklinde konuştu.
Hipoglisemi aşırı terleme, aşırı halsizliğe ve hafifi baygınlığa yol açan kanda olağandan daha az şeker bulunması hastalığıdır.

Önceki İçerikHayranları ayrıntıyı kaçırmadı
Sonraki İçerikGüzeller basına tanıtıldı