Konsolos Şahin kahvaltıda buluşturdu

Litvanya'nın Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin, Alanya'da hizmet veren Fahri Konsoloslar ve yabancı dernekleri yöneticilerini Leman Kültür'de düzenlenen birlik ve beraberlik kahvaltısında bir araya getirdi.

Litvanya’nın Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin, Alanya’da hizmet veren Fahri Konsoloslar ve yabancı dernekleri yöneticilerini Leman Kültür’de düzenlenen birlik ve beraberlik kahvaltısında bir araya getirdi.

Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu görevine getirilmesinin ardından Mehmet Şahin Leman Kültür’de birlik ve beraberlik kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya’da görev yapan fahri konsoloslar ve Alanya’da ki yabancı derneklerin başkanları katıldı. Alanya manzarası eşliğinde gerçekleştirilen buluşmada kısa bir konuşma yapan Mehmet Şahin, Alanya’da görev yapan Fahri Konsoloslar ve yabancı derneklerinin katılımı ile her ay farklı bir konsolosluk tarafından bu tür buluşmaların gerçekleştirileceğini belirtti. Buluşmada Alanya’nın dünyada önemli turizm şehirleri arasında yer aldığı ve bu değerin hep birlikte çalışılarak daha yukarılara çıkarılması için fikir alış verişinde bulunuldu.

Konsolos Şahin kahvaltıda buluşturdu
Mustafa-Harputlu
Adem-Murat-Yücel,-Mustafa-Harputlu,-Mehmet-Şahin
Abdullah-Karaoğlu,-Mustafa-Harputlu,-Mehmet-Şahin,-Muhammer-Kaya
Konsolos Şahin kahvaltıda buluşturdu
Konsolos Şahin kahvaltıda buluşturdu
Önceki İçerikGaye Coşkun’a oda başkanlarından hayırlı olsun ziyareti
Sonraki İçerikÇetinkaya Küba deneyimlerini anlattı