Koray Avcı Zafer Bayramı’nda Alanya’da olacak

Koray Avcı

Perşembe günü kutlanacak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. Yıl dönümünde, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sevilen sanatçı Koray Avcı yı Alanya halkı ile buluşturacak.

Koray Avcı

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Alanya’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Alanya Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğinde düzenlenen kutlama programı kapsamında farklı yorumları ve Karadeniz şivesiyle milyonlarca insanın gönlünde taht kuran Koray Avcı sahne alacak. Saat 21.30’da Belediye Binası arkasındaki konser alanında hayranlarına seslenecek olan Avcı, birbirinden değerli parçalarıyla Alanyalılara unutulmaz bir Zafer Bayramı gecesi yaşatacak.

BAŞKAN YÜCEL ZAFER BAYRAMI ETKİNLİKLERİNE VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 30 Ağustos Perşembe günü başlayacak Zafer Bayramı etkinliklerine ve Koray Avcı konserine tüm vatandaşları davet etti.
Başkan Yücel, “Zafer Bayramımızın 96. yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlayacağız. Saat 19.30’da Atatürk Anıtı önünde buluştuktan sonra saat 20.00’de fener alayımız başlayacaktır. Saat 21.00’de Belediye arkasında başlayacak kutlama programının ardından ise saat 21.30’da ünlü sanatçımız Koray Avcı sahne alacaktır. Kutlama programımıza 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Önceki İçerikAnoreksiya haberlerini pozlarıyla yalanladı
Sonraki İçerikBuğra Gülsoy yazarlığa başladı