‘Küçük dokunuşlar, büyük mutluluklar yaratır’

Aris İstanbul Güzellik Merkezi

İtalya  Rene’ d’essay Güzellik Enstitüsü’nde kozmotoloji  eğitiminden sonra  Fransa Paris Pure Skin Enstitüsü’nde Beauty Teraphy  mesleki öğrenimlerini tamamladıktan sonra estetik ve güzellik alanında birçok başarılara imza atan Aris İstanbul Güzellik ve Estetik Merkezi Müdürü Aslı Nuranoğlu, küçük dokunuşların  büyük mutluluklar yaratabileceğini söyledi.

Aris İstanbul Güzellik Merkezi 1
Aslı Nuranoğlu ve Aris Alanya ailesi


“TÜRKİYE’DE KURUMSAL BİR FİRMAYIZ”

Sektöründe adından başarı ile söz ettiren Aris İstanbul Güzellik ve Estetik Merkezi, kurumsal kimliğiyle Alanya’ya damgasını vurdu. Türkiye genelinde 34’ncü şubesini Alanya halkının hizmetine sunan genç iş adamlarından Turan Sayan ve ortağı Fatih Çataldaş, Alanya’da estetik ve güzellik sektöründe firma kalitesi ile bir ilki gerçekleştirdiklerinden dolayı gurur duyduklarını söyledi. Alanya’da 2 aydır hizmete giren Aris İstanbul Güzellik ve Estetik Merkezi, profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Atatürk Bulvarı’nda hizmete girdi.

“KALİTE GÜVEN VE HİJYENE ÖNEM VERİYORUZ”

Aslı Nuranoğlu, amaçlarının müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak olduğunu ifade ederek ‘’Kalite, güven ve uzman doktor kontrolünde hijyen kaygısı olmadan sağlıklı bir şekilde güzelleşmek isteyenlerin tek adresi olmaya hazırız. 15 yıllık bir sektörüz, amacımız müşteri memnuniyetimizin kalıcı olmasıdır” dedi.

Aris İstanbul Güzellik Merkezi 2

Aris İstanbul Güzellik Merkezi 4
“ESTETİK KİŞİLERİ FARKLI KILAR”

Nuranoğlu, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde eğitimler aldığını belirterek, “Estetik ve Kozmotoloji alanında bir çok Avrupa ülkesinde profesyonel eğitimler aldım. Kendi misyonuma her geçen gün bir halka ekleyerek estetik ve güzellik alanında çalışmalarım oldu. Şu an Türkiye’nin sayılı firmalarından olan Aris İstanbul ile Alanya’da ilkleri yaşatmak hedeflerimin arasında, her şeyden önce estetik kişileri farklı kılar” dedi. Profesyonel bir kadroyla hizmet verdiklerini söyleyen Nuranoğlu, “Aris Alanya ekibi, İstanbul’daki merkezimizde aldığı çeşitli eğitimlerle Alanya’da en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor. Güvenilir hizmet kalitesi ile Avrupa marka derma ürünlerin bir arada bulunduğu birbirinden özel bakımların uygulandığı merkezimize herkesi bekliyoruz” dedi. Öte yandan Nuranoğlu, “15 farklı cihaz eşliğinde 13 yıllık tecrübesi ve 70 Bin’den fazla üye sayısıyla sektörünün lider isimlerinden olan Aris İstanbul Güzellik ve Estetik Merkezi’nde lazer tedavileri, bölgesel zayıflama ve incelme, medikal cilt bakımı, estetik, saç ekimi, medikal ayak bakımı ve daha çok çeşitli hizmetleriyle değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz” şeklinde konuştu.

Aris İstanbul Güzellik Merkezi 6

‘MESLEĞİMDE İDDİALIYIM’

Nuranoğlu, her resmin farklı ve kendine özgü olması gerektiğini vurgulayarak “Ameliyatsız yüz gençleştirme çalışmaları kişiye özel küçük dokunuşlarla kişinin yüz ifadesini değiştirmeden yapılmalıdır. Daha çok doğal görünen dışarıdan bakıldığı zaman anlaşılmayan fakat yüzdeki yorgun ve sert ifadenin gittiği çalışmaları her zaman daha başarılı bulmuşumdur. Ayrıca mesleğimde her zaman iddialı oldum. En önemlisi hastalarımı yakinen tanımaya çalışmak üstünde durduğum noktalar arasındadır. Ayrıca merkezimizde kullandığımız ürün kalitesinden hiçbir zaman ödün vermiyoruz” dedi. Nuranoğlu, mesleğine yıllardır gönül verdiğini, her yıl yurtiçi ve yurt dışında workshoplara katıldığını, daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte olduğunu sözlerine ekledi.

Aris İstanbul Güzellik Merkezi 5

Önceki İçerikInstagram’da Öne Çıkanlar (445.Hafta)
Sonraki İçerikLöküs’de kahvaltı zamanı