Küçük İbo : Aleyna Tilki psikolojik destek almalı

Döneminin çocuk yıldızlarından olan Küçük İbo, Aleyna Tilki'nin verdiği pozlara yorum yaptı. Küçük İbo Tilki hakkında
Küçük İbo

Döneminin çocuk yıldızlarından olan Küçük İbo, Aleyna Tilki’nin verdiği pozlara yorum yaptı. Küçük İbo Tilki hakkında “Psikolojik destek alması gerekiyor” yorumunda bulundu.

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda görüntüsüyle eleştirilerin hedefi olan Aleyna Tilki’ye bir yorum da Küçük İbo lakaplı şarkıcı İbrahim Küçük’ten geldi.

“ESRAR ÇEKMİŞ GİBİSİN” YORUMLARI YAPILMIŞTI

“Kıskan beni lütfen” yazısıyla paylaştığı son fotoğraflarına, “Sen ne içiyorsun”, “Kız bütün pozların esrar çekmiş gibi” gibi yorumlar yapılan Tilki, takipçilerini endişelendirdi.

“AKLIMA BİLE GETİRMEK İSTEMİYORUM”

İkinci Sayfa programına katılan Küçük İbo, genç yıldızın bu pozları hakkında konuştu. İbrahim Küçük Tilki hakkında “Davranışlarını aşırı şöhrete ve zirvede olmasına bağlıyorum. Madde kullanım olayını aklıma bile getirmek istemiyorum.

“ALEYNA BİRAZ DAHA ŞANSLI”

“Psikolojik destek alması gerekiyor. Ben almadım ama keşke zamanında alsaydım. Daha sağlıklı olurdu. Bize yol gösteren yoktu o zamanlar. Aleyna biraz daha şanslı. Menajerleri olsun, ekibi olsun, ona yol gösteren kişiler vardır.” yorumunda bulundu.”

Önceki İçerikBehzat Ç.’den ilk görüntüler geldi
Sonraki İçerikOryantal Didem değişimiyle görenleri şaşırttı