‘Kürtaj şantajı’nda son durum

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, eski menajeri Tümay Özokur’un ‘Yağmur kürtaj oldu haberi çıkartırız’ diyerek kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti.

Yağmur Tanrısevsin

Gündüz kuşağının aranan programlarından “Duymayan Kalmasın” da Tanrısevsin’in ortaya attığı kürtaj iddiası ile ilgili çıkan haberler değerlendirilerek şirketin basın açıklamasına yer verildi. Yayınlanan basın açıklamasının içeriği şu şekilde:

“Yağmur şirketimizin sanatçısı olduğu dönemde kist ameliyatı oldu ve biz de hastanede kendisini ziyarete gittik. O dönem Kerem Bürsin’le beraberdi. Kerem de o sırada hastanedeydi. Olayın yanlış anlaşılma ihtimalinin önüne geçmek için ‘Bu sağlık haberini olduğu gibi tüm bilgileriyle basına geçelim. Biri hastanede sizi görüp yanlış anlayıp ‘Çocuk aldırdı’ yorumu yapabilir’ diye öneride bulunduk. Yağmur hanım kabul etti.
Hatta o dönem ki sevgilisi Kerem Bürsin de hassasiyetimiz nedeniyle bize teşekkür etti. Sonra hastaneden bilgileri alıp basınla paylaştık. Bu konu da gazetelerde yer alan küpürlerde görüldüğü üzere basında zaten haber oldu. Belgelerimiz mevcut. Asla bir şantaj ya da tehdit söz konusu değildir. Biz temsil ettiğimiz sanatçımızın olası mağduriyet ihtimalini önlemek amacıyla benzer örnekleri (Daha önce ünlü çiftler hakkında çıkan kürtaj haberlerini) göz önüne alarak işimizi yaptık. Yağmur hanım ajansımızla yaptığı sözleşme şartlarını hiçe sayıp mahkemede zor durumda kalınca asla ispatı olamayan, baştan aşağı gerçek dışı olan böyle haksız bir savunmayla dava açtı. Asıl iftiraya ve ihanete uğrayan taraf biziz.”

Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin

Önceki İçerikÜnlü isim çocukluk fotoğrafını sosyal medyada paylaştı
Sonraki İçerikİrem Derici’den samimi itiraflar