Lara Alanya’da hastaneye kaldırıldı

Lara hastaneye kaldırıldı

Sahne yoğunluğu ve havaların değişkenliğinden dolayı ağır bir gribal enfeksiyon geçiren Lara, apar topar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Lara-hastaneye-kaldırıldı
Lara, Alanya’da hastanede tedavi görüyor

Ünlü şarkıcı Lara, yoğun gecen konser ve sahne programları sonrası rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Antalya’da sahne alan ve ailesi Alanya’da yaşayan Lara, pazar gecesi sahnede rahatsızlanması sonrası apar topar Alanya’ya geldiğini ve direk hastaneye geldiğini belirtti. Yoğun geçen sahne programları ve soğuk havalara yenik düşen güzel şarkıcı, ciddi bir soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyon geçirdiğini dile getirdi. Alanya Anadolu Hastanesi’nde tedavi altına alınan Lara’nın tetkiklerinin devam ettiği ve bir süre hastanede kalacağı öğrenildi.

Lara Alanya'da hastaneye kaldırıldı

‘CİĞERLERİMİ FENA ÜŞÜTMÜŞÜM’
Hastanede gazetemize açıklama yapan Lara, “Yoğun tempodan dolayı çok ağır bir gribal enfeksiyon geçiriyorum, ateşim 40 derece olmuş. Konserimi yapar yapmaz Alanya’ya geldim. Tüm doktorlar ilgileniyor. Ciğerlerimi fena üşütmüşüm. Hava bir sıcak bir soğuk, inşallah iyi olacağım. Çarşamba günü konserim var Antalya’da” açıklamasını yaptı.

Önceki İçerikBurcu Esmersoy yıllar sonra itiraf etti
Sonraki İçerikAlanyaspor’dan Ülker’e teşekkür