Macar temsilciler Alanya’yı inceledi

Antalya’ya haftada 20 uçuş planlayan Christian Tour’un Macaristanlı acente satış temsilcileri, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın davetiyle Alanya’ya geldi.
Antalya’ya haftada 20 uçuş planlayan Christian Tour’un Macaristanlı acente satış temsilcileri, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın davetiyle Alanya’ya geldi.

Antalya’ya haftada 20 uçuş planlayan Christian Tour’un Macaristanlı acente satış temsilcileri, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın davetiyle Alanya’ya geldi.

Christian Tour’un Macaristanlı acente satış temsilcileri Alanya'yı ziyaret etti- ALTAV
Alanya’ya gelen ekip, Kale ve teleferik turuna hayran kaldı.

Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan ve şirketin planlamaları hakkında bilgiler veren Christian Tour’un Türkiye’deki kendine ait incoming acentesinin Genel Müdürü Şaban Atalar, Antalya’ya uçuş seferlerini başlatacaklarını belirterek, “2 yıl önce Romanya dışında Christian Tour olarak Polonya, Macaristan, Sırbistan ve Moldova’da kendi ofislerimizi açtık. 2018 yılında Macaristan’dan haftada 3 sefer ile Antalya’ya uçuşlarımızı başlatacağız. Macaristan’dan 38 acente satış temsilcisi ve 2 basın mensubunu Antalya’da ağırlamaktayız. Hem otelleri hem de bölgelerin tanıtımını yapmaktayız. Bu vesileyle Alanya bölgesi ve otellerinin tanıtımını da yaptık. Alanya’da bizi ağırlayan ve desteklerini esirgemeyen başta Alanya Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel olmak üzere Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’ne (ALTİD) misafirlerimize gösterdikleri yakın ilgi ve başarılı Alanya programlarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şaban Atalar
Şaban Atalar

2 yıl önce Romanya dışında dışında Christian Tour olarak Polonya, Macaristan, Sırbistan ve Moldova’da kendi ofislerini açtıklarını belirten Atalar sözlerine şu şekilde devam etti: “2018 yılında Macaristan’dan haftada 3 sefer ile Antalya’ya uçuşlarımızı başlatacağız. Macaristan’dan 38 acente satış temsilcisi ve 2 basın mensubunu Antalya’da ağırlamaktayız. Hem otelleri hem de bölgelerin tanıtımını yapmaktayız. Bu vesileyle Alanya bölgesi ve otellerinin tanıtımını da yaptık. Macaristan’dan Antalya’ya yoğun talep var. Grup olarak bizler de Türk turizmine ve geleceğine inanmakta ve Türkiye ile ilgili yatırımlarımızı ve kapasitemizi artırmaktayız. 2018 yılında grup olarak Antalya’ya Romanya başta olmak üzere haftada 20 uçuş gerçekleştireceğiz. 2019’da ise Alanya-Gazipaşa Havalimanı’na uçmayı planlıyoruz. Desteklerini arkamızda hissettiğimiz tüm turizmci dostlara da sonsuz teşekkür eder 2018 turizm sezonunun herkese başarı ve bol kazanç getirmesini temenni ederim.”

 

Mehmet Dahaoğlu
Mehmet Dahaoğlu

“Alanya Kalesi ve teleferiğe hayran kaldılar.”

Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ise “Vakıf olarak tanıtım faaliyetlerimizi mümkün olduğu kadar çeşitlendirmeye özen gösteriyoruz. Her fırsatta sosyal medya fenomenlerini, sanatçıları, blogger’ları, turizm yazarlarını, basın mensuplarını ve acente gruplarını Alanya’da ağırlıyoruz. Christian Tour’a da Alanya’ya olan ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Satış temsilcilerine Alanya’yı sevdirdik. Özellikle Alanya Teleferik ve Kale turuna hayran kaldılar bol bol fotoğraf çektiler. Alanya’yı deneyimlemiş ve buradan mutlu olarak ayrılmış olan satış temsilcileri Alanya’yı ülkelerinde daha iyi pazarlayacak” dedi.

Ekip için düzenlenen akşam yemeğinde ALTİD Başkanı Burhan Sili konuşma yaptı.

Christian Tour’un Macaristanlı acente satış temsilcileri Alanya'yı ziyaret etti- ALTAV-2

Christian Tour’un Macaristanlı acente satış temsilcileri Alanya'yı ziyaret etti- ALTAV-3

Christian Tour’un Macaristanlı acente satış temsilcileri Alanya'yı ziyaret etti- ALTAV-4

Önceki İçerikAltın Kepçe Uluslararası Yemek Yarışması başladı
Sonraki İçerikSemih ve Pınar evlendi