Medusa, Alanya’nın yeni konser mekanı

Kadir Öktem

Alanya’da yepyeni bir eğlence mekanı hizmete açıldı. Birbiri ardına konserler düzenleyen Medusa Performance Hall, Alanya’yı sanata, sanatçıya ve eğlenceye doyurmayı hedefliyor.

Ünlü sanatçı Mehmet Erdem konseri ile Alanya eğlence dünyasına “Merhaba” diyen Medusa Performance Hall, Alanya’nın bugünlerde en fazla adından bahsedilen mekanı oldu. Haftada 2 konsere imza atan mekan, Mehmet Erdem konserinin hemen ardından Şehinşah konserine de ev sahipliği yaptı. 25 Haziran’da Ozbi konseri ile yoluna devam edecek mekanda 1 Temmuz’da Sancak, 6 Temmuz’da Halil Sezai ve 10 Temmuz’da Taladro sahneye çıkacak. Konsepti, dekorasyonu, ses sistemi ve sahnesi ile Alanya’ya farklı bir soluk getiren Medusa Performance Hall, gece hayatının parlayan yıldızı olma yolunda ilerliyor.

Kadir Öktem imzası var

Tellal Niyazi Sokak’ta yıllarca hizmet verdikten sonra kapanan eski Josef Platz Restaurant’ın yerinde açılan Medusa’nın işletmecisi İstanbul’dan Alanya’ya gelen Kadir Öktem. Genç girişimci İstanbul’daki deneyimini ve başarısını Alanya’ya taşıyarak yoluna Medusa ile devam ediyor. Medusa’nın tasarımında Alanya Belediye Meclis Üyesi de olan Mimar Serkan Salvur’un imzasının olduğunu söyleyen Öktem, “Alanya’nın performans mekanı açığını kapatmaya çalışacağız. Konser ve sanatçı konusunda geniş bir yelpazeye sahibiz. Alanya’ya yakışır bir performans mekanı yapmaya çalıştık.” dedi.

Önceki İçerikAlbüm Gazetesi yeni sayısı yayınlandı
Sonraki İçerikStrongman yarın Alanya’da başlıyor