Merve Taşkın kafaları karıştırdı

Merve Taşkın kafaları karıştırdı

Instagram’dan yaptığı “Hala bakireyim” açıklamasıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, bu sefer de 3 tane gebelik testi paylaştı.

Merve Taşkın kafaları karıştırdı

Beşiktaş’ın yeni kalecisi Loris Karius’un kendisine mesaj atmasındansonra buluştuklarını söyleyerek adından söz ettiren sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, paylaşımlarıyla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Taşkın, son olarak Instagram hesabından 3 adet gebelik testinin fotoğrafını paylaştı.

mervee

“HALA BAKİREYİM” DEDİKTEN SONRA GEBELİK TESTİ PAYLAŞTI

Verdiği cesur pozlar ve yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Merve Taşkın, önceki gün Instagram’dan takipçilerinin sorularını yanıtladı. Cinsel tercihi hakkında “Aseksüelim ve hala bakireyim” diyen Merve Taşkın, bu sefer de 3 tane gebelik testi fotoğrafı paylaştı.

Merve Taşkın instegram

TESTLERDEN BİRİ POZİTİF ÇIKTI

3 farklı gebelik testini yan yana koyan Merve Taşkın, “Hamile olan bir adım öne çıksın” notunu yazdı. Taşkın’ın paylaştığı testlerin ikisi negatif bir tanesi ise pozitif yani hamile olduğunu gösteren çift çizgi olması da dikkatlerden kaçmadı. Yapılan testlerin ise henüz kime ait olduğu bilinmiyor.

merveee

merve taşkıınn

Merve Taşkıın

Merve Taşkıı

Önceki İçerikCandan Erçetin doktorları üzdü
Sonraki İçerikCannes’da göz doldurdu