Motosiklet Festivali başlıyor

Antalya Uluslararası Motosiklet Festivali
Antalya Uluslararası Motosiklet Festivali

Antalya Motosiklet Festivali Komitesi (AMF) 2017 ve Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde yapılacak olan Antalya’nın ilk uluslararası motosiklet festivali bugün başlıyor.

Antalya Motosiklet Festivali başlıyor3

28 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasıda düzenlenecek olan festival, yurtiçi ve yurtdışındaki motosiklet sürücülerinin katılımıyla gerçekleşecek. Organizasyon, eğitim sunumları, çeşitli etkinlikler, yarışma ve konserler ile beş gün boyunca devam edecek. Uluslararası misafirlerinde davet edileceği organizasyonda katılımcıların keyifli bir festival geçirmesi için güvenli kamp alanları, kültür turları, yiyecek ve içecek stantları, şov alanları ile motosiklet tutkunlarına alışılmışın dışındaki konseptiyle yeni bir anlayış getirecek olan Antalya Motosiklet Festivali; şehrin enerjisini daha da yükseltmeyi hedefliyor.

Antalya Motosiklet Festivali başlıyor2

Her yıl farklı bir temada düzenlenen festivalde bu yıl ‘Kadınlara trafikte de şiddete hayır!’ temasını işyelecek. Festival kapsamında, 28 Haziran tarihinde Necati ve Saykolar, 29 Haziran Flört, 30 Haziran Kurtalan Ekspres, 1 Temmuz’da ise What Da Funk & Gülçin Ergül sahne alacak.

Antalya Motosiklet Festivali başlıyor

Önceki İçerikFaik Öztürk hasrete dayanamadı
Sonraki İçerikUluslararası Talisman Çocuk Şenliği başladı